Терміново збирають гроші для волинського бійця
![](/resize/450x408/r/files/news/2014/11-08/135527/888.jpg)
15000 гривень потрібно на купівлю пластини для бійця з Волині. Про це інформує Наталя Соколова в мережі.
"Один з Героїв, який захищав Україну на передовій в зоні АТО, ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ. Молодий юнак, скрипаль-артилерист з 51-ї ОМБР, мешканець Ковеля Антон Левчук", - йдеться у повідомленні.
Волонтер розповідає, що історія цього Героя розпочалася в Донецькій області між селами Березне і Оленівка. "Напад на бійців стався вночі 31 липня. Під час обстрілу хлопець невдало стрибнув в окоп і, як наслідок, - важкий перелом правої ноги в ділянці стопи. Всю ніч Антон провів в окопі і тільки вранці «таблеткою», зі слів самого хлопця, його відвезли до найближчого блокпоста. Звідти «Днепр-1» доставив бійця в польовий госпіталь, де лише тоді йому надали першу домедичну допомогу!!! Далі - шпиталь в Дніпропетровську, в той же день літаком до Львова, і вже звідти в Луцьк", - пише Соколова.
З її слів, уже провели операцію - вставляли штир на ногу, а 2 вересня його вийняли. Каже, через три дні хлопця виписали. Шви знімали уже в лікарні по місцю проживання. "Вдома Антон відчував постійні болі в нозі, особливо після довготривалої ходьби… Звернувшись до лікаря в військовий госпіталь, отримав відповідь, що це - післяопераційні болі. П'ятого листопада хлопця чекали в військоматі, ймовірно, хотіли забрати назад в зону АТО", - додає жінка.
Каже, на щастя, волонтери вчасно зв’язалися з мамою Антона, яка і розповіла про стан здоров’я сина. Вчасно відправили медичні документи в обласну лікарню Києва, вчасно доставили хлопця на обстеження. Виявилося, що в нього неправильно зрослася кістка і потрібно переоперовувати.
"У Київській обласній лікарні госпіталізація, проведення безпосередньо операції та інші медичні дії лікарів для наших Героїв - БЕЗКОШТОВНО! ПОТРІБНА ЛИШЕ САМА ПЛАСТИНА. Вона коштує 15000 гривень. Для когось це - половина місячної зарплати, а для когось це річний заробіток. Для сім’ї Антона ця сума дуже велика і вони не можуть купити таку необхідну для здоров’я хлопця річ. Вся надія лише на Вас! Допоможіть Герою повернути повноцінне здоров’я!", - звертаються до усіх неюайдужих волинян волонтери.
З їх слів, операція запланована на вівторок, 11 листопада, тому часу - обмаль.
Координатор напрямку "Поранені" Савина Людмила.
Картка ПБ для перерахунку коштів 5168 7572 8004 3128 на ім'я Анни Лисакової (в рамках проекту Савиної Людмили "Врятуй Героя!")
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Один з Героїв, який захищав Україну на передовій в зоні АТО, ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ. Молодий юнак, скрипаль-артилерист з 51-ї ОМБР, мешканець Ковеля Антон Левчук", - йдеться у повідомленні.
Волонтер розповідає, що історія цього Героя розпочалася в Донецькій області між селами Березне і Оленівка. "Напад на бійців стався вночі 31 липня. Під час обстрілу хлопець невдало стрибнув в окоп і, як наслідок, - важкий перелом правої ноги в ділянці стопи. Всю ніч Антон провів в окопі і тільки вранці «таблеткою», зі слів самого хлопця, його відвезли до найближчого блокпоста. Звідти «Днепр-1» доставив бійця в польовий госпіталь, де лише тоді йому надали першу домедичну допомогу!!! Далі - шпиталь в Дніпропетровську, в той же день літаком до Львова, і вже звідти в Луцьк", - пише Соколова.
З її слів, уже провели операцію - вставляли штир на ногу, а 2 вересня його вийняли. Каже, через три дні хлопця виписали. Шви знімали уже в лікарні по місцю проживання. "Вдома Антон відчував постійні болі в нозі, особливо після довготривалої ходьби… Звернувшись до лікаря в військовий госпіталь, отримав відповідь, що це - післяопераційні болі. П'ятого листопада хлопця чекали в військоматі, ймовірно, хотіли забрати назад в зону АТО", - додає жінка.
Каже, на щастя, волонтери вчасно зв’язалися з мамою Антона, яка і розповіла про стан здоров’я сина. Вчасно відправили медичні документи в обласну лікарню Києва, вчасно доставили хлопця на обстеження. Виявилося, що в нього неправильно зрослася кістка і потрібно переоперовувати.
"У Київській обласній лікарні госпіталізація, проведення безпосередньо операції та інші медичні дії лікарів для наших Героїв - БЕЗКОШТОВНО! ПОТРІБНА ЛИШЕ САМА ПЛАСТИНА. Вона коштує 15000 гривень. Для когось це - половина місячної зарплати, а для когось це річний заробіток. Для сім’ї Антона ця сума дуже велика і вони не можуть купити таку необхідну для здоров’я хлопця річ. Вся надія лише на Вас! Допоможіть Герою повернути повноцінне здоров’я!", - звертаються до усіх неюайдужих волинян волонтери.
З їх слів, операція запланована на вівторок, 11 листопада, тому часу - обмаль.
Координатор напрямку "Поранені" Савина Людмила.
Картка ПБ для перерахунку коштів 5168 7572 8004 3128 на ім'я Анни Лисакової (в рамках проекту Савиної Людмили "Врятуй Героя!")
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
настя
Показати IP
8 Листопада 2014 11:17
Степан Івахів Ігор Палиця Єремеєв звертайтесь до них вони повинні допомогти. а прості люди і самі виживають
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
Петро до настя
Показати IP
8 Листопада 2014 11:53
бізнес повинен займатися економікою, а не дрібницями усілякими!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
саша до Петро
Показати IP
8 Листопада 2014 12:04
для тебе це дрібниця!тоді хто ти?санехоч з нами на схид?а? чи щось жме?а в госпіталі вони вобще не личать,в мене позвоночно-внутрішня грижа а вони кажуть це дрібниці йди воюй!!!!!нада люстрацію провести особливо хоменку!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
петро до саша
Показати IP
8 Листопада 2014 12:47
Сказали-iди!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
Лучанин до саша
Показати IP
8 Листопада 2014 17:44
ДА ТИ Я БАЧУ ГЕРОЙ
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
Дончанин
Показати IP
8 Листопада 2014 13:11
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
Анонім
Показати IP
8 Листопада 2014 13:22
А що ж держава, яку цей хлопець захищав?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
123 до Анонім
Показати IP
8 Листопада 2014 15:02
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1723569201)
Анонім
Показати IP
8 Листопада 2014 22:08
В кожному організмі є паразити,тільки я чомусь думала,що їх більше на сході-аж ні,гнид хватає і в нас.Гниди,вас особисто ніхто не просить комусь допомагати,самим певно на спирт не хватає,і в якій державі жити взагалі по...Я вас зневажаю і те,що напишете мені тоже до...Слава Україні!
У Луцьку відкрили офіс «Зроблено в Україні»
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
На війні загинув сержант з Волині Олексій Мельничук
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.