«Тартак» виступає для бійців АТО. ВІДЕО
![](/resize/450x325/r/files/news/2015/06-11/156483/34.jpg)
Автор хіта «Я не хочу бути героєм України» заспівав для героїв в АТО . Відомий луцький музичний гурт «Тартак» продовжує свій концертний тур базами українських військових на сході України. Про це повідомляє Прес-центр.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що в мережі з’явилося нове відео на пісню гурту «Тартак» з альбому «Сімка» — «Я не один».
Також ІА Волинські новини повідомляло, що на пісню «Земля», написану гуртом Riffmaster спільно з Сашком Положинським, зняли кліп. Композицію створили спеціально для солдатів з АТО.
Ледь не щодня вони дають акустичні концерти просто неба або у глядацьких залах для тих, хто бере участь в АТО. Гурт в травні почав їздити з концертами для українських бійців. Музиканти вже відіграли півтора десятки концертів на закритих територіях. Зокрема, сьогодні Олександр Положинський і компанія співали перед українськими військовими двічі.
«Люди, які запрошують нас на концерти, розуміють, що це - ризиковано і для нас, і для військових. Тому намагаються знаходити більш-менш спокійні місця. Але вже декілька концертів ми дали під супровід канонади. Інколи це були танкові постріли, інколи - гарматні», - розповідає лідер гурту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що в мережі з’явилося нове відео на пісню гурту «Тартак» з альбому «Сімка» — «Я не один».
Також ІА Волинські новини повідомляло, що на пісню «Земля», написану гуртом Riffmaster спільно з Сашком Положинським, зняли кліп. Композицію створили спеціально для солдатів з АТО.
Ледь не щодня вони дають акустичні концерти просто неба або у глядацьких залах для тих, хто бере участь в АТО. Гурт в травні почав їздити з концертами для українських бійців. Музиканти вже відіграли півтора десятки концертів на закритих територіях. Зокрема, сьогодні Олександр Положинський і компанія співали перед українськими військовими двічі.
«Люди, які запрошують нас на концерти, розуміють, що це - ризиковано і для нас, і для військових. Тому намагаються знаходити більш-менш спокійні місця. Але вже декілька концертів ми дали під супровід канонади. Інколи це були танкові постріли, інколи - гарматні», - розповідає лідер гурту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До Ковеля на щиті повертаються троє полеглих Героїв
Сьогодні 08:11
Сьогодні 08:11
Куди у Луцьку можна здати непотрібний одяг і як це зробити
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39