«Сильних духом» розважали музикою й танцями
Благодійний концерт для учасників бойових дій в зоні АТО «Сильні духом», за участю народного аматорського духового оркестру та народного аматорського ансамблю бального танцю «Юність», відбувся сьогодні, 16 вересня, у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі.
Так, директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський розповів, що ідея потішити поранених бійців чимось прекрасним виникла уже давно, проте наважились її втілити тільки зараз. Ініціатором благодійного концерту виступила уся дружня сім’я Палацу культури міста Луцька.«Хіба хлопцям тільки й думати увесь час про те, що щось болить. Їх потрібно відволікати від сумних думок, покращувати настрій. Ось, погляньте, як вони тішаться тим, що гарні дівчата так гарно танцюють, он навіть подіставали телефони та й знімають усе», - запевняє Юрій Войнаровський. До душі такі заходи Олегу та Віталію з 51 ОМБ, які перебувають на лікуванні у вищезгаданому шпиталі. Кажуть, що хотіли б, аби подібні концерти проводили частіше. А гучна музика їм зовсім не заважає, а навпаки, звеселяє душу. Щоправда, зі слів Олега, прикро, що у той час, поки вони, лікуючись, насолоджуються гарним видовищем та чудовою музикою, їхні побратими залишаються захищати рідну Україну у «гарячих точках».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський розповів, що ідея потішити поранених бійців чимось прекрасним виникла уже давно, проте наважились її втілити тільки зараз. Ініціатором благодійного концерту виступила уся дружня сім’я Палацу культури міста Луцька.«Хіба хлопцям тільки й думати увесь час про те, що щось болить. Їх потрібно відволікати від сумних думок, покращувати настрій. Ось, погляньте, як вони тішаться тим, що гарні дівчата так гарно танцюють, он навіть подіставали телефони та й знімають усе», - запевняє Юрій Войнаровський. До душі такі заходи Олегу та Віталію з 51 ОМБ, які перебувають на лікуванні у вищезгаданому шпиталі. Кажуть, що хотіли б, аби подібні концерти проводили частіше. А гучна музика їм зовсім не заважає, а навпаки, звеселяє душу. Щоправда, зі слів Олега, прикро, що у той час, поки вони, лікуючись, насолоджуються гарним видовищем та чудовою музикою, їхні побратими залишаються захищати рідну Україну у «гарячих точках».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Біля берегів Швеції знайшли затонулий вітрильник ХІХ століття, а в ньому – 100 пляшок дорогого шампанського
Сьогодні 00:20
Сьогодні 00:20
28 липня: свята, події, факти. День працівників торгівлі в Україні, Волинським Новинам – 16 років
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Луцьку на Яровиці п’яний водій в’їхав у маршрутку: як його покарали![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
27 Липня 2024 23:36
На Одещині чоловік потрапив до реанімації через укус павука
27 Липня 2024 23:08
27 Липня 2024 23:08
«Укрпошта» випустила марку на честь Ірини Фаріон
27 Липня 2024 22:40
27 Липня 2024 22:40
У Луцьку – літературно-мистецький фестиваль «Фронтера». День перший: як це було
27 Липня 2024 22:12
27 Липня 2024 22:12
Один у Самарі, два під Москвою: в Росії згоріли три гелікоптери
27 Липня 2024 21:44
27 Липня 2024 21:44
Змінила білий халат на піксель: історія фельдшерки Хуліганки зі сталевої сотки
27 Липня 2024 21:16
27 Липня 2024 21:16
На Харківщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Олександр Романович
27 Липня 2024 20:48
27 Липня 2024 20:48
На Світязі втопилася жінка. Оновлено
27 Липня 2024 20:20
27 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.