USD 41.05 41.38
  • USD 41.05 41.38
  • EUR 41.30 41.55
  • PLN 10.55 10.70

«Свіжа» бруківка по проспекту Відродження розсувається

12 Вересня 2016 09:33
Нещодавно викладена бруківка по проспекту Відродження у Луцьку, на ділянці поблизу зупинки громадського транспорту - розсувається. Про це йдеться на платформі Відкрите місто.

"По проспекту Відродження (біля магазину Їжачок) на зупинці громадського транспорту

викладено нещодавно бруківку. Але впомітно, що робили це для галочки, або постарались якісь вандали: при дорозі немає одного бордюру, через це бруківка не має опори і розсувається. За кілька тижнів, особливо при інтенсивних опадах бруківка розсунеться", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 09:34
нічого собі новина. Дякую
віра Показати IP 12 Вересня 2016 09:47
Треба, щоб відновляли своїм коштом ті, що вкладали!!!!!!!
До балуваного народу Показати IP 12 Вересня 2016 09:58
Ну, а ви шо хтіли ? Ви чого по ній ходите ? А тут ще й фарс - мажор. Зненацька піщов дощ .Гарцовку ж вам положили екологіно чисту - без цементу .Вам не вгодиш.
Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 10:51
А чого ті дурні не додумалися бровку покласти щоб бруківці було об що спиратися?
Лучанин до Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 11:02
Там раньше бровка була! Бровку спеціально зняли, щоб був зїзд для калясок!
Василь до Лучанин Показати IP 12 Вересня 2016 11:06
Який заїзд для калясок - там навіть переходу нема. То в когось руки з д**и ростуть
Лучанин Показати IP 12 Вересня 2016 11:00
Як завжди недоробили!Працівники які вкладали бруківку мали зробити плавний зїзд з бруківки на автодорогу для калясок.Напевно нехватило в них сили щоб доробити і залишили напризволяще.
Анонім до Лучанин Показати IP 12 Вересня 2016 14:34
Для "візочків",блін.
вася Показати IP 12 Вересня 2016 11:04
А замовник хто? Міська рада? То нехай і вимагають від підрядника усунення проблеми. Ця бруківка відразу була укладена з використанням дошки замість бордюру. А гроші то використані наші - платників податків!!!!
Анонім до Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 11:10
Бо дурні!!