Луцькі студенти - у формі серця. Флешмоб
Луцькі студенти влаштували флешмоб до Дня святого Валентина. Півсотні спудеїв, з повітряними кульками, об’єдналися в одне велике серце, в якому, під вальс Мендельсона, закружляли у танці.
«Усім студентам дуже сподобалася ідея, адже нас забрали з пар. А якщо серйозно, то День святого Валентина – це молодіжне свято. Ми вирішили таким методом усіх привітати, щоб кожен ніс у своєму серці любов впродовж усього життя, бо це прекрасне почуття, з яким можна творити дива», - розповіла другокурсниця Лідія Туревич. Саме вона зі своєю подружкою Христиною Назар і згуртували студентів психологічного факультету Східноєвропейського національного університетут імені Лесі Українки, щоб поділитися радістю любові з ближніми.
Допомагали організувати флешмоб працівники культурно-просвітницького відділу бібліотеки СНУ. «Це вже ми організували третій флешмоб. Такі заходи – гарна нагода згуртувати дітей, зробити щось спільне. Це нова форма роботи з молоддю, й вона дає результати, бо в їх очах горять вогники радості, якими будуть ділитися зі своїми близькими. Ми так виховуємо молодь, показуємо їм, що разом – ми сила», - прокоментувала завідувач відділу Леся Млинар.
Після флешмобу всім присутнім роздавали валентинки й цукерки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Усім студентам дуже сподобалася ідея, адже нас забрали з пар. А якщо серйозно, то День святого Валентина – це молодіжне свято. Ми вирішили таким методом усіх привітати, щоб кожен ніс у своєму серці любов впродовж усього життя, бо це прекрасне почуття, з яким можна творити дива», - розповіла другокурсниця Лідія Туревич. Саме вона зі своєю подружкою Христиною Назар і згуртували студентів психологічного факультету Східноєвропейського національного університетут імені Лесі Українки, щоб поділитися радістю любові з ближніми.
Допомагали організувати флешмоб працівники культурно-просвітницького відділу бібліотеки СНУ. «Це вже ми організували третій флешмоб. Такі заходи – гарна нагода згуртувати дітей, зробити щось спільне. Це нова форма роботи з молоддю, й вона дає результати, бо в їх очах горять вогники радості, якими будуть ділитися зі своїми близькими. Ми так виховуємо молодь, показуємо їм, що разом – ми сила», - прокоментувала завідувач відділу Леся Млинар.
Після флешмобу всім присутнім роздавали валентинки й цукерки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Була пробита легеня, а ногу досі не відчуває: бойовий медик з Луцька мріє піднятись на Говерлу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Через Дію забронювали вже 76 тисяч працівників
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.