Стали відомі учасники турніру «Найсильніша людина країни 2015»
![](/resize/450x275/r/files/news/2015/08-19/163083/strongman4.jpg)
Найсильніші богатирі України зберуться у Луцьку на чемпіонаті України зі стронгмену.
Так, нагадаємо, з нагоди Дня міста 23 серпня у Луцьку відбудеться Ukrainian open strongman cup на звання «Найсильніша людина України 2015». Змагання відбудуться навпроти головного корпусу СНУ імені Лесі Українки о 14.00.
Як повідомили організатори з ГО "Volfest", турнір за звання найсильнішого збере не лише українців, а й двох атлетів з сусідніх країн.Не менш іменитим буде склад рефері. Луцьк вперше приймає богатирські змагання такого високого рівня.
У чемпіонаті візьмуть участь силачі не лише із України, а й з інших європейських країн:
Володимир Рекша (Львів, 178 см, 105 кг) – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу.
Рафаїл Кобиляж (Польща195 см, 155 кг) – багаторазовий переможець змагань зі стронгмену, чемпіон Європи.
Лукаш Свобода (Чехія, 193 см, 150 кг) – чемпіон Чехії зі стронгмену.
Ярослав Апальков (Дніпропетровськ, 190 см, 165 кг) – призер чемпіонату України, призер чемпіонату світу з пауерліфтингу.
Олег Пилип’як(Львів, 180 см, 120 кг) – майстер спорту, чемпіон України зі стронгмену.
Олександр Лашин(Маріуполь, 191 см, 175 кг) – майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату світу, 5-ти разовий володар титулу «Найсильніша людина України».
У якості судді виступить Андрій Бурштин (Чернівці), роль рефері на себе візьме Віталій Герасимов(Дніпропетровськ), ну а головним рефері буде заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк. Вестиме змагання світовий рекордсмен Сергій Конюшок та Андрій Зубенко.
Окрім традиційних змагальних вправ та предметів, учасники будуть тягнути на швидкість тягач VOLVO.
Захід продемонструє силу та єдність української нації, представники якої неодноразово ставали найсильнішими людьми планети. Окрім турніру на глядачів чекають цікаві конкурси з цінними подарунками від партнерів свята. Також глядачі отримають можливість показати свої богатирські здібності.
Організатори: Громадська організація "Volfest", Федерація стронгмену України. Турнір відбувається за підтримки Луцького міського голови Миколи Романюка.
Спонсори: Житловий комплекс "Форест", ТМ "WOG", житловий комплекс "Атлант", мережа супермаркетів "Колібріс", ТМ "Аванті" та "Фарінела", ресторація "Курінь", магазин "Леокераміка", Домашній телеком від Датагруп, "Вольво Україна", ТМ "Йоданка павлівська", Морячок Таксі, домашня крамниця "Ферма", Волинь сталь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, нагадаємо, з нагоди Дня міста 23 серпня у Луцьку відбудеться Ukrainian open strongman cup на звання «Найсильніша людина України 2015». Змагання відбудуться навпроти головного корпусу СНУ імені Лесі Українки о 14.00.
Як повідомили організатори з ГО "Volfest", турнір за звання найсильнішого збере не лише українців, а й двох атлетів з сусідніх країн.Не менш іменитим буде склад рефері. Луцьк вперше приймає богатирські змагання такого високого рівня.
У чемпіонаті візьмуть участь силачі не лише із України, а й з інших європейських країн:
Володимир Рекша (Львів, 178 см, 105 кг) – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу.
Рафаїл Кобиляж (Польща195 см, 155 кг) – багаторазовий переможець змагань зі стронгмену, чемпіон Європи.
Лукаш Свобода (Чехія, 193 см, 150 кг) – чемпіон Чехії зі стронгмену.
Ярослав Апальков (Дніпропетровськ, 190 см, 165 кг) – призер чемпіонату України, призер чемпіонату світу з пауерліфтингу.
Олег Пилип’як(Львів, 180 см, 120 кг) – майстер спорту, чемпіон України зі стронгмену.
Олександр Лашин(Маріуполь, 191 см, 175 кг) – майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату світу, 5-ти разовий володар титулу «Найсильніша людина України».
У якості судді виступить Андрій Бурштин (Чернівці), роль рефері на себе візьме Віталій Герасимов(Дніпропетровськ), ну а головним рефері буде заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк. Вестиме змагання світовий рекордсмен Сергій Конюшок та Андрій Зубенко.
Окрім традиційних змагальних вправ та предметів, учасники будуть тягнути на швидкість тягач VOLVO.
Захід продемонструє силу та єдність української нації, представники якої неодноразово ставали найсильнішими людьми планети. Окрім турніру на глядачів чекають цікаві конкурси з цінними подарунками від партнерів свята. Також глядачі отримають можливість показати свої богатирські здібності.
Організатори: Громадська організація "Volfest", Федерація стронгмену України. Турнір відбувається за підтримки Луцького міського голови Миколи Романюка.
Спонсори: Житловий комплекс "Форест", ТМ "WOG", житловий комплекс "Атлант", мережа супермаркетів "Колібріс", ТМ "Аванті" та "Фарінела", ресторація "Курінь", магазин "Леокераміка", Домашній телеком від Датагруп, "Вольво Україна", ТМ "Йоданка павлівська", Морячок Таксі, домашня крамниця "Ферма", Волинь сталь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.