USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Сотні молодиків пройшли школу виживання у волинських лісах

11 Травня 2016 11:49
Чотириденна Всеукраїнська спортивно-патріотична гра «Звитяга-2016», яка пройшла 6-9 травня у Цуманській пущі Волинської області, завершилась.

Участь у грі взяли понад 300 юнаків та дівчат із одинадцяти областей України: Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Київської, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Луганської та делегація із міста Авдіївка Донецької області. Про це повідомляють організатори.

Протягом декількох днів учасники вчилися воювати і виживати у партизанській місцевості, де вели боротьбу воїни УПА. «Звитяжці» ходили у розвідку, щоб знайти ворожу сотню; були стійковими, щоб вчасно попередити про напад суперника; не спали вночі, охороняючи прапор; вміло атакували і вправно перемагали у боях; виживали у природних умовах.

Хорошими друзями для сотень стали волонтери-медики із Тернопільського молодіжного осередку Всеукраїнської ради реанімації, які всі дні опікувалися здоров`ям учасників.

Незважаючи на дощ, безсонні ночі, за чотири дні сотні провели п’ять сповнених адреналіну «боїв».

Тож перемогла на тереновій грі «Звитяга-2016» сотня «Шабля», здобувши прапор суперника та вирвавши в останню годину гри власний прапор у диверсантів.

Кращі таборовики отримали прапори своїх сотень та подарунки від благодійників.

Захід відбувся у рамках Волинської обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 2
Анонім Показати IP 11 Травня 2016 11:50
чому фото такі жахливі???
смі Показати IP 11 Травня 2016 12:16
Чекаємо черговий фейк "русішкісельосіш" про табори нацистів-людожерів в Україні?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus