Сьогодні загиблому під Волновахою лучанину виповнилося б 35
![](/resize/450x675/r/files/news/2016/04-07/185059/mahn.jpg)
Герою АТО лучанину Віталію Махновцю сьогодні, 7 квітня,виповнилося б 35 років
У цей день о 13.00 на Алеї почесних поховань у Гаразджі відбудеться панахида.
Про це повідомили у відділі інформаційної робити міської ради.
Нагадаємо, 33 річний солдат-кулеметник з Луцька Віталій Махновець загинув на блок-посту під Волновахою 22 травня 2014 року. Боєць стояв на посту, коли отримав несумісне із життям поранення в голову.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЇХНІЙ БЛОКПОСТ РОЗСТРІЛЯЛИ РІВНО РІК ТОМУ. ПАМ’ЯТІ 18 ГЕРОЇВ 51 ОМБ
… 7 квітня 2014 року йому виповнилося 33, а вже наступного дня отримав повістку. Як і всіх мобілізованих у 51 бригаду, трохи потримали у Володимирі-Волинському, потім на полігоні під Рівним — і відразу в гарячу точку... На 50 чоловіків підрозділу, в якому служив Віталій, було лише кілька бронежилетів. Не голодували, але харчувалися одноманітно. Недарма ж потім у численних відео, знятих на полі бою під Волновахою, бачимо банки з домашніми закрутками, які приносили місцеві мешканці. Бо були й такі, розповідав Віталій рідним, хто розумів, навіщо тут армія, а були й ті, хто погрожував усіх спалити...
Материне серце відчувало, що син не повернеться додому живим. Того ж дня, коли його мобілізували, потелефонувала подрузі й сказала: «Мого Віталіка там заб’ють!». Сина і дочку Марія Махновець виховувала сама, без допомоги й участі чоловіка. Віталій змалку був їй підтримкою й помічником. Закінчив неповну середню школу й не продовжував, хоч як наполягали вчителі, навчання далі. Хотів швидше здобути професію й приносити в сім’ю гроші. Готувався до весілля, яке мало бути у червні, вже й обручки купив. Тієї ночі, коли волинських солдатів так підло розстріляли під Волновахою, він мав стояти на посту з 3 до 8 години ранку. А постових снайпери, розказують бійці, які вижили у тій бійні, знімали першими... Проте Віталій був тільки важко поранений, у лікарню його доставив своєю машиною хтось із місцевих жителів. Але, на жаль, поранення було несумісне з життям.
Його загибель по-особливому сприйняли у рідній Віталію 17— луцькій школі. Тут його не забули. У пам’ять про загиблих у неоголошеній війні волинян біля школи висадили Алею Героїв із 15 дубків. У вічність пішли хлопці, які й самі були як дуби й могли ще багатьма добрими справами примножити славу України, за яку віддали молоді життя, говорять у школі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У цей день о 13.00 на Алеї почесних поховань у Гаразджі відбудеться панахида.
Про це повідомили у відділі інформаційної робити міської ради.
Нагадаємо, 33 річний солдат-кулеметник з Луцька Віталій Махновець загинув на блок-посту під Волновахою 22 травня 2014 року. Боєць стояв на посту, коли отримав несумісне із життям поранення в голову.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЇХНІЙ БЛОКПОСТ РОЗСТРІЛЯЛИ РІВНО РІК ТОМУ. ПАМ’ЯТІ 18 ГЕРОЇВ 51 ОМБ
… 7 квітня 2014 року йому виповнилося 33, а вже наступного дня отримав повістку. Як і всіх мобілізованих у 51 бригаду, трохи потримали у Володимирі-Волинському, потім на полігоні під Рівним — і відразу в гарячу точку... На 50 чоловіків підрозділу, в якому служив Віталій, було лише кілька бронежилетів. Не голодували, але харчувалися одноманітно. Недарма ж потім у численних відео, знятих на полі бою під Волновахою, бачимо банки з домашніми закрутками, які приносили місцеві мешканці. Бо були й такі, розповідав Віталій рідним, хто розумів, навіщо тут армія, а були й ті, хто погрожував усіх спалити...
Материне серце відчувало, що син не повернеться додому живим. Того ж дня, коли його мобілізували, потелефонувала подрузі й сказала: «Мого Віталіка там заб’ють!». Сина і дочку Марія Махновець виховувала сама, без допомоги й участі чоловіка. Віталій змалку був їй підтримкою й помічником. Закінчив неповну середню школу й не продовжував, хоч як наполягали вчителі, навчання далі. Хотів швидше здобути професію й приносити в сім’ю гроші. Готувався до весілля, яке мало бути у червні, вже й обручки купив. Тієї ночі, коли волинських солдатів так підло розстріляли під Волновахою, він мав стояти на посту з 3 до 8 години ранку. А постових снайпери, розказують бійці, які вижили у тій бійні, знімали першими... Проте Віталій був тільки важко поранений, у лікарню його доставив своєю машиною хтось із місцевих жителів. Але, на жаль, поранення було несумісне з життям.
Його загибель по-особливому сприйняли у рідній Віталію 17— луцькій школі. Тут його не забули. У пам’ять про загиблих у неоголошеній війні волинян біля школи висадили Алею Героїв із 15 дубків. У вічність пішли хлопці, які й самі були як дуби й могли ще багатьма добрими справами примножити славу України, за яку віддали молоді життя, говорять у школі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721837885)
Олександр
Показати IP
7 Квітня 2016 09:15
Вічна пам*ять.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721837885)
Шура
Показати IP
7 Квітня 2016 09:43
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1721837885)
Піп Гапон
Показати IP
7 Квітня 2016 14:19
Мама накаркала....
«Хоч і старші дядьки, але слухають», – 22-річний командир взводу 100-ї бригади з Волині
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
2-річна онука зачинилась і заснула: на Волині рятувальники допомогли жінці потрапити в квартиру
Сьогодні 17:47
Сьогодні 17:47
В Авдіївці – епідемія холери, з міста не випускають людей
Сьогодні 16:58
Сьогодні 16:58
У Москві підірвали авто з військовим, – ЗМІ
Сьогодні 16:25
Сьогодні 16:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.