Собор Паризької Богоматері помолиться за Донбас
![](/resize/450x308/r/files/news/2014/06-15/121023/1_322_01.jpg)
У Нотр-Дам-де-Парі (Собор Паризької Богоматері) увечері в неділю відбудеться Божа літургія за мир в Україні та вшанування пам’яті загиблих на Донбасі.
Про повідомили в Українському соборі Святого Володимира в Парижі, - передає «Укрінформ».
"Французька католицька церква приєднається до українських церков у літургії за мир в Україні та вшанування пам’яті загиблих на Донбасі. Божа літургія пройде під головуванням генерального вікарія Паризької архиєпархії архієпископа Бруно Лефевра Понталіса та священика Паризького собору Святого Володимира отця Михайла Романюка", - йдеться у повідомленні.
15 червня, у неділю всіх святих, яка є днем жалоби в Україні, Церква молиться за упокій загиблих 14 червня 2014 року військовослужбовців. Нагадаємо, в ніч із 13 на 14 червня терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який заходив на посадку в аеропорту Луганськ.
До участі в християнському богослужінні запрошені представники української громади, польської, литовської, латвійської, естонської, грузинської та вірменської діаспор, парижани та гості французької столиці. Літургію транслюватиме наживо телеканал KTO.
Як повідомляло агентство, в Україні сьогодні - день жалоби в пам'ять про воїнів, які загинули на Донбасі у боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та мирних мешканців, яких вбили бойовики сепаратистів. О 12 годині українці вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про повідомили в Українському соборі Святого Володимира в Парижі, - передає «Укрінформ».
"Французька католицька церква приєднається до українських церков у літургії за мир в Україні та вшанування пам’яті загиблих на Донбасі. Божа літургія пройде під головуванням генерального вікарія Паризької архиєпархії архієпископа Бруно Лефевра Понталіса та священика Паризького собору Святого Володимира отця Михайла Романюка", - йдеться у повідомленні.
15 червня, у неділю всіх святих, яка є днем жалоби в Україні, Церква молиться за упокій загиблих 14 червня 2014 року військовослужбовців. Нагадаємо, в ніч із 13 на 14 червня терористи підбили військово-транспортний літак Повітряних сил Збройних сил України ІЛ-76, який заходив на посадку в аеропорту Луганськ.
До участі в християнському богослужінні запрошені представники української громади, польської, литовської, латвійської, естонської, грузинської та вірменської діаспор, парижани та гості французької столиці. Літургію транслюватиме наживо телеканал KTO.
Як повідомляло агентство, в Україні сьогодні - день жалоби в пам'ять про воїнів, які загинули на Донбасі у боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та мирних мешканців, яких вбили бойовики сепаратистів. О 12 годині українці вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722169762)
Дончанин
Показати IP
15 Червня 2014 20:08
Любой раскольник объединится с иным раскольником для того, чтобы нагадить, по его мнению, церкви, от которой они откололись.
У Міноборони уточнили питання електронних повісток
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.