USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Сім’я загиблого волинського бійця може залишитися без даху над головою

6 Вересня 2016 10:21
Родина волинського учасника АТО може опинитися на вулиці. Будинок у Володимирі – Волинському, де мешкає Ірина Смірнова з двома дітьми, знаходиться в аварійному стані. Стара будівля не підлягає ремонту, - йдеться у сюжеті Громадського.Волинь.

«Будинок сам вже не витримує. Він розвалюється. Заводяться щурі, миші, вікна по трухлявіли, і також розсипається сама стіна, тому що підвалина вже досить просіла. Навіть в ванні можна побачити, що відлітає плитка. Постійно тріщини і на стелі, і на підлозі», – розповідає жінка.

Ірина стоїть у черзі на обіцяний державою будинок для родин героїв. Влада, однак, зволікає із завершенням будівництва житлового комплексу для цих родин. За попередніми прогнозами, квартиру в обіцяному багатоквартирному будинку можна буде отримати не раніше, ніж через рік.

Стільки часу Ірина чекати не може. Жінка не впевнена, чи переживе їхній будинок ще одну зиму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
кеч Показати IP 6 Вересня 2016 10:28
В старому медбаті 4 квартири пустують нехай 1 дадуть смірновим,там де була аптека,медсклад,підсобка.НЕпогане місце і до гаражів близько.
Молода мам. Показати IP 6 Вересня 2016 10:28
А, якби він не був учасиком АТО,то де б жили?Дивують люди,живуть в злиднях і не думають заробити собі на житло, а сподіваються,що їм хтось щось должен.Хтось повинен дати їм задарма,за наш кошт. От і герої,які йдуть за пільгами і за житлом на халяву. А нам ніхто не дає нічого на халяву
Україночка до Молода мам. Показати IP 6 Вересня 2016 11:15
Ви самі зрозуміли що написали????? У Вас напевно нікого не має в АТО,або у Вас немає серця.На халяву????За те що вони там мерзнуть,не доїдають,не сплять,за те що вертаються каліками або в гробу,Ви це називаєте халявою??? Як взагалі можна так думати,коли сидите у теплій квартирі і харчуєтесь свіжозвареною їжею!???
Марина Показати IP 6 Вересня 2016 11:10
Малода мам,ну ти і
Молодій мам Показати IP 6 Вересня 2016 11:12
Якщо ти не одиночка, то пошли свого підспідничника в АТО і ти будеш панувати за чужий кошт. Коли мобілізація, як щурі тікаєте і хоча б поспівчувати тим, хто за вас віддувається, зась.
Марина Показати IP 6 Вересня 2016 11:14
Дивують коментарі таких "мам".Знайшлась "розумна".За твої кошти їй квартиру дадуть?Ти свого чоловіка в АТО відправ,а тоді рот свій відкривай.
кеч Показати IP 6 Вересня 2016 11:25
До ато смірнов більше 20 років прослужив у ЗСУ то нічого ,то борги нової не злочиної держави перед її громадянами.
Катя Показати IP 6 Вересня 2016 11:46
А мій чоловік 20 років віддав армії,відставний воєнний і ніхто не дав житла.То,що мені робити.А зараз піти, не має здоровя. То,що мені робити.Добровольці -це захисиники. За пільгами і житлом пішли.Якби цього не давали ніхто б не пішов,точно кажу.
кеч Показати IP 6 Вересня 2016 11:59
Чого ви сваритесь в частині 606 жінок з них з посвідченями 504 є такі що навіть в кормовой люк не пройдуть
кеч Показати IP 6 Вересня 2016 12:32
Де ваше співчутя шановні жінки, ніяка квартира людини не замінить.І не путайте ато 2014 року в пехоті в іловайську чи савурці з ато 2015-16роках в бригаді у володимирі. Та сімя ту квартиру заслужила потом і кровю.
Луцьк Показати IP 6 Вересня 2016 15:37
Правильно написала . Знаю таких з села приперлись в Луцьк, пішов на блокпостах постояв тепер ділянку земельну взяв по місті приписки. А зараз бігають на чергу стають, щоб в Луцьку квартиру дали ще учасники АТО. Здоровий лоб, а за заявою хоть на край світу. І все, должні. Всі...