Шахтарі перекрили дорогу на «Ягодин», водії радять заблокувати Гунчика
![](/resize/450x253/r/files/news/2017/10-09/228790/IMG-995e8b8989db2d2e675589740dd2a8a6-V.jpg)
У знак протесту нововолинські гірники 9 жовтня перекрили рух транспорту поблизу МПП «Ягодин». Люди ходять дорогою то в одну, то в іншу сторону, блокуючи рух авто.
На перегородженій трасі у чергу вишикувалися вантажівки. Черга авто починається з села Римачі Любомльського району, інформує БУГ.
Водії фур не схвалюють акцію протесту шахтарів. Вони переконані, що більш дієвий спосіб вплинути на ситуацію – зустріч із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком. А у разі непорозумінь перейти до більш радикальних методів – заблокувати голову ОДА в адміністрації.Як повідомлялося, сьогодні зранку два автобуси з шахтарями відправилися з Нововолинська на акцію протесту. Протести шахтарів розпочалися 2 жовтня - гірники відмовилися спускатися в копальню та продовжили висувати свої вимоги 4 жовтня під стінами ДП “Волиньвугілля”. Вимоги шахтарів залишаються незмінні: виплата заробітної плати за липень та серпень.Як повідомив голова Незалежної профспілки шахти № 9 “Нововолинська” Василь Гура, чи продовжать акцію протесту гірники завтра – поки не відомо. До того ж, виникла конфліктна ситуація з перевізниками.
“Близько 30-40 водіїв хочуть проїхати, а ми блокуєм трасу. Стосовно дій завтра ще будемо вирішивути”, – зауважив він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На перегородженій трасі у чергу вишикувалися вантажівки. Черга авто починається з села Римачі Любомльського району, інформує БУГ.
Водії фур не схвалюють акцію протесту шахтарів. Вони переконані, що більш дієвий спосіб вплинути на ситуацію – зустріч із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком. А у разі непорозумінь перейти до більш радикальних методів – заблокувати голову ОДА в адміністрації.Як повідомлялося, сьогодні зранку два автобуси з шахтарями відправилися з Нововолинська на акцію протесту. Протести шахтарів розпочалися 2 жовтня - гірники відмовилися спускатися в копальню та продовжили висувати свої вимоги 4 жовтня під стінами ДП “Волиньвугілля”. Вимоги шахтарів залишаються незмінні: виплата заробітної плати за липень та серпень.Як повідомив голова Незалежної профспілки шахти № 9 “Нововолинська” Василь Гура, чи продовжать акцію протесту гірники завтра – поки не відомо. До того ж, виникла конфліктна ситуація з перевізниками.
“Близько 30-40 водіїв хочуть проїхати, а ми блокуєм трасу. Стосовно дій завтра ще будемо вирішивути”, – зауважив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083908)
АНАТОЛЬ_
Показати IP
9 Жовтня 2017 14:05
Можна собі уявити як люди в чергах на кордоні матюкають тих шахтарів!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083908)
Шахтар
Показати IP
9 Жовтня 2017 15:01
Гнати Гунчика, нічого не вирішує. Заблокуйте. А що ж буде робити "носата", від одного до другого ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083908)
вуглик до Шахтар
Показати IP
9 Жовтня 2017 16:05
А що Гунчик може якщо гроші і взагалі існування шахтарської галузі вирішується у Києві у Кабміні? От приїде Гройсман у четвер - то нехай в нього і питають!!!
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.