USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.67

Розвідка: як Росія планувала захопити Україну. ІНФОГРАФІКА

22 Лютого 2016 15:32
У березні 2014 року Російська Федерація зосередила на кордоні з Україною таку кількість військ, яка дозволяла будувати плани про захоплення Півдня і Сходу нашої країни. А внаслідок російської агресії проти України загинули майже 7 тисяч громадян, дістали поранення 17 тисяч людей.

Про це йдеться в доповіді Головного управління розвідки Міністерства оборони України "Збройна агресія Росії проти України", оголошеній під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, повідомляє depo.ua.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Сераховичі Показати IP 22 Лютого 2016 16:18
московія ненавиділа Украіну і украінців завжди! і завжди прикривалась " єдінством словян" "руськім міром .єдіной церковью"" братскім народом" --- - "любов" і "обійми" проявились на всі 100 відсотків .хоч і після цього багато хто не хоче іх помічати
Лучанин до Сераховичі Показати IP 22 Лютого 2016 20:29
Доки в росії КГБшна власть - ніякої конструктивної співпраці і мирного сусідства не буде..
Серж до Лучанин Показати IP 24 Лютого 2016 12:52
Чому? Пам'ятаю вони пропонували разом будувати судна, космічні кораблі, літаки, машинобудівні заводи розвивати зону вільної торгівлі залишити. В економіці РФ завжди взаємовигідні дії пропонувала. З європою не так. Вже зараз навіть на БТР будуть ставити німецькі двигуни замість харківських.
капец Показати IP 22 Лютого 2016 16:19
на кого ця х...ня розрахована???? складав капітан очевидність??
А Показати IP 22 Лютого 2016 17:26
А де вони такі розумні раніше були. Не розвідка, а констатація фактів.
Волинянка Показати IP 22 Лютого 2016 18:40
все то ви знаєте але війна триває, де ж були раніше, до чого оті картинки навчіться вже думати як російські стратеги без емоцій і амбіцій
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 22 Лютого 2016 19:38
Х£рн@ якась . . . . Ми СЛОВЯНИ . . . . БРАТИ Н@ВІКИ . . . ПРОВОКАЦІ@. . .
лучанин до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 24 Лютого 2016 10:07
Тамбовський вовк їм брат навіки! І на рахунок що вони слов'яни є великі сумніви. Та і призвища у них не зовсім слов'янські, шойгу, путін, наришкін, а не Іванов, Петров, Сідоров.
Коля Показати IP 22 Лютого 2016 20:42
Патріотам такі малюнки дуже сподобаються. Чи є інфографіка корупційних схем тих хто зара при владі? Цікаво було б подивиться)
Коля Показати IP 22 Лютого 2016 20:47
Доречі Грузія перша напала на блокпост миротворчих сил. Це навіть у Європі визнали.
Санчез Показати IP 22 Лютого 2016 21:47
Де стільки вати набралося тут?Які нах "брати"?Ви зовсім довбануті?Давай прийду до тебе, вб'ю сина, згвалтую дружину, заберу частину майна і ти мене назвеш братом?
DDR до Санчез Показати IP 22 Лютого 2016 23:39
не нервуй, це боти. Дай можливість заробити їм рубля...