Російські фури рухаються Волинню під конвоєм поліції
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/02-29/181020/furis1.jpg)
Дев’ять російських фур під конвоєм української поліції проїхали через пункт пропуску Доманове у Волинській області в суботу, 27 лютого.
Про це інформує «Вголос».
Нагадаємо, з 25 лютого 2016 року в Україні відновили використання українських транзитних дозволів для вантажних транспортних засобів з місцем реєстрації Російської Федерації, призупинене призупинене Кабміном 15 лютого.
А вже з 26 лютого активісти відновили акція протесту щодо транзиту російських вантажівок українською територією.
Як розповів учасник російсько-української війни, активіст Олександр Скиба, українська поліція за наказом Авакова вирішила виділити спеціальний конвой супроводу для російських вантажівок.
«Наш пост знаходиться в 500 метрах від пункту пропуску Доманове. З початку акцію вдалося затримати одну фуру.
У суботу, 27 лютого, на допомогу російським вантажівкам прийшла українська поліція. Для забезпечення їх пересування територією України було виділено спеціальний конвой. Завдяки цьому 9 російських вантажівок зуміли проїхати. Дивно, що поліція виконує такі функції. Не здивуюсь, якщо за наказом Авакова українські поліцейські будуть скоро супроводжувати російські гуманітарні конвої», - розповів про ситуацію Олександр Скиба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує «Вголос».
Нагадаємо, з 25 лютого 2016 року в Україні відновили використання українських транзитних дозволів для вантажних транспортних засобів з місцем реєстрації Російської Федерації, призупинене призупинене Кабміном 15 лютого.
А вже з 26 лютого активісти відновили акція протесту щодо транзиту російських вантажівок українською територією.
Як розповів учасник російсько-української війни, активіст Олександр Скиба, українська поліція за наказом Авакова вирішила виділити спеціальний конвой супроводу для російських вантажівок.
«Наш пост знаходиться в 500 метрах від пункту пропуску Доманове. З початку акцію вдалося затримати одну фуру.
У суботу, 27 лютого, на допомогу російським вантажівкам прийшла українська поліція. Для забезпечення їх пересування територією України було виділено спеціальний конвой. Завдяки цьому 9 російських вантажівок зуміли проїхати. Дивно, що поліція виконує такі функції. Не здивуюсь, якщо за наказом Авакова українські поліцейські будуть скоро супроводжувати російські гуманітарні конвої», - розповів про ситуацію Олександр Скиба.
Опубликовано Волинські Новини 29 февраля 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Анонім
Показати IP
29 Лютого 2016 12:37
Ну це вже краще! Хоч можна й з танками)
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
людина
Показати IP
29 Лютого 2016 12:45
А що далі,відправлять поліцію охороняти так званих "повстанців" від украінськоі арміі на схід,цинізм просто зашкалює,ми воюєм з Росією чи ні,якщо ні то поверніть хлопців додому!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Анонім до людина
Показати IP
29 Лютого 2016 15:14
на словах - воюємо, фактично - ніякої війни немає, її ніхто не оголошував.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Котигорошко
Показати IP
29 Лютого 2016 13:30
1942 рік ...нацистські вантажівки у супроводі працівників нквд рухались у бік Японії територієюСибіру...виконуючи брестську угоду...Ми усі напевно з глузду з"їхали...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Котигорошко
Показати IP
29 Лютого 2016 13:41
1942 рік...нацистські вантажівки у супроводі працівників нквд пересувалися у бік Японії...дорогами Сибіру...виконуючи брестську угоду. Ми напевно з глузду з"їхали...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Свій
Показати IP
29 Лютого 2016 14:28
Ганьба тій поршенко-аваківській банді!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
(((:
Показати IP
29 Лютого 2016 14:31
Під конвоєм,чи в супроводі?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Луцьк
Показати IP
29 Лютого 2016 23:40
Бачив цю колону з супроводом у суботу ввечері під Мукачевом.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723324953)
Мукачево до Луцьк
Показати IP
1 Березня 2016 15:39
тобі крупно повезло!!!
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.