Рік нового «Авангарду»
![](/resize/450x281/r/files/news/2016/09-05/200913/3d756f6e2470bea558ab77e0944ad407.jpg)
5 вересня 2015 року відбулося відкриття реконструйованої головної спортивної арени Волині. Рік тому луцькому стадіону «Авангард» надано нове дихання, на ньому окрім футбольних матчів української Прем’єр-ліги, є можливість проводити найавторитетніші легкоатлетичні змагання.
Прес-служба Федерації легкої атлетики Волинської області пригадала, що відбулося на «Авангарді» відтоді, як споруда стала частиною одного з найбільших легкоатлетичних комплексів України.
Отож, влітку 2015 року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та Федерація легкої атлетики України підписали Меморандум, у якому домовилися спільно реконструювати стадіон «Авангард», а саме облаштувати на його території легкоатлетичного комплексу. Впродовж кількох літніх місяців навколо футбольного поля облаштували бігові доріжки із сучасним високоякісним синтетичним покриттям, майданчики для стрибків у висоту та довжину, сектор для метань та інші необхідні об’єкти. Крім того, встановили нові сертифіковані футбольні ворота, змінили звукову систему арени.
Це дозволило перетворити «Авангард» на стадіон міжнародного класу ІІ-ї категорії. Одночасно з цим оновлювали й стадіон Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
5 вересня 2015 року на «Авангарді» відбулося яскраве шоу-відкриття реконструйованого стадіону.
Вже через кілька тижнів арена прийняла перші повноцінні змагання – Командний чемпіонат України серед легкоатлетів 1998 року та молодші.
У лютому 2016 року «Авангард» отримав сертифікат 2 категорії від IAAF - Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Відтак арена може приймати міжнародні змагання та всі внутрішні українські чемпіонати.
24 квітня на «Авангарді» вперше після початку україно-російської війни відбулися міжнародні легкоатлетичні змагання – Матчева зустріч Україна-Білорусь-Туреччина U-18. На змагання завітав й Президент українського НОК Сергій Бубка.
У травні-липні «Авангард» став місцем проведення навчально-тренувальних зборів для членів збірної України з легкої атлетики, які готувалися до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. У Луцьку вперше в історії тренувалися найкращі легкоатлети України.
16-19 червня на оновленому «Авангарді» відбувся відбірковий чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. Він зібрав цвіт національної атлетики, найкращі з кращих вибороли ліцензії на Олімпійські Ігри в Бразилії. Чотири дні змагань дозволили легкоатлетам показати результати світового рівня, а сам чемпіонат і спортсмени, і офіційні особи ФЛАУ назвали за організацією кращим в історії вітчизняної легкої атлетики.
Попереду нові змагання і, віримо, визнання за нашим «Авангардом».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Прес-служба Федерації легкої атлетики Волинської області пригадала, що відбулося на «Авангарді» відтоді, як споруда стала частиною одного з найбільших легкоатлетичних комплексів України.
Отож, влітку 2015 року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та Федерація легкої атлетики України підписали Меморандум, у якому домовилися спільно реконструювати стадіон «Авангард», а саме облаштувати на його території легкоатлетичного комплексу. Впродовж кількох літніх місяців навколо футбольного поля облаштували бігові доріжки із сучасним високоякісним синтетичним покриттям, майданчики для стрибків у висоту та довжину, сектор для метань та інші необхідні об’єкти. Крім того, встановили нові сертифіковані футбольні ворота, змінили звукову систему арени.
Це дозволило перетворити «Авангард» на стадіон міжнародного класу ІІ-ї категорії. Одночасно з цим оновлювали й стадіон Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
5 вересня 2015 року на «Авангарді» відбулося яскраве шоу-відкриття реконструйованого стадіону.
Вже через кілька тижнів арена прийняла перші повноцінні змагання – Командний чемпіонат України серед легкоатлетів 1998 року та молодші.
У лютому 2016 року «Авангард» отримав сертифікат 2 категорії від IAAF - Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Відтак арена може приймати міжнародні змагання та всі внутрішні українські чемпіонати.
24 квітня на «Авангарді» вперше після початку україно-російської війни відбулися міжнародні легкоатлетичні змагання – Матчева зустріч Україна-Білорусь-Туреччина U-18. На змагання завітав й Президент українського НОК Сергій Бубка.
У травні-липні «Авангард» став місцем проведення навчально-тренувальних зборів для членів збірної України з легкої атлетики, які готувалися до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. У Луцьку вперше в історії тренувалися найкращі легкоатлети України.
16-19 червня на оновленому «Авангарді» відбувся відбірковий чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. Він зібрав цвіт національної атлетики, найкращі з кращих вибороли ліцензії на Олімпійські Ігри в Бразилії. Чотири дні змагань дозволили легкоатлетам показати результати світового рівня, а сам чемпіонат і спортсмени, і офіційні особи ФЛАУ назвали за організацією кращим в історії вітчизняної легкої атлетики.
Попереду нові змагання і, віримо, визнання за нашим «Авангардом».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Відеокамери зафіксували момент аварії з фурою біля Луцька
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Війна обірвала життя воїна з Горохівщини Ігоря Біди
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
«Люди з інвалідністю – теж люди». Чому військовий з ампутацією виходить на луцькі дороги
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Етноарт хаос на «Фронтері»: у Луцьку виступить гурт NAZVA
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Одна з вулиць Ковеля тимчасово буде без газу
Сьогодні 07:14
Сьогодні 07:14
Вивчатимуть OSINT та зброю: МОН розробило проєкт програми «Захист України» для старшокласників
Сьогодні 06:46
Сьогодні 06:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.