Ремонт мосту біля Там-Таму затягується
До закінчення ремонту мосту біля «Там-Таму» ще далеко. Принаймні, так вважають працівниками «Луцькавтодору», які здійснюють ремонтні роботи мосту між «Там-Тамом» і п'ятою школою, - повідомляє «ВолиньPost».
Зі слів працівників, закінчення ремонтних робіт мосту – ще не скоро. «От тільки почали свої роботи», - розповідають вони.
Нагадаємо, що міст по проспекту Соборності ремонтують уже майже чотири місяці. І це ще не кінець. Роботи, на які з міського бюджету виділили більше мільйона гривень, триватимуть ще довго. Натомість лучани, які проїжджають мостом, не можуть зрозуміти: коли ж той міст таки ремонтують, бо є дні, коли працівників там взагалі ніхто не бачить, а буває, ремонтники працюють і після завершення робочого дня.
Раніше директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький розповів, що ремонтні роботи мають закінчитись за першу або другу декаду вересня.
Тим часом у Луцьку «взялися» за проспект Волі. Попри те, що чимало вулиць на окраїнах Луцька тривалий час залишаються непридатними до їзди, міська влада вирішила вкласти кошти у розширення центрального проспекту міста.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКУ ВУЛИЦЮ, ДЕ «ЯМА НА ЯМІ», ВІДРЕМОНТУВАЛИ ТІЛЬКИ НАПОЛОВИНУ. ФОТО
Нині розпочалися роботи з фрезерування старого покриття на проспекті Волі, зараз тривають роботи на відрізку від вулиць Шопена до Винниченка, - інформують у міськраді. Роботи проводять працівники підприємства “Луцькавтодор-Сервіс”.
ЧИТАТИ ЩЕ: РЕМОНТ ВУЛИЦЬ У ЛУЦЬКУ: НА ЩО ВИТРАЧАЮТЬ МІЛЬЙОНИ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Фото: ремонт мосту на Соборності
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зі слів працівників, закінчення ремонтних робіт мосту – ще не скоро. «От тільки почали свої роботи», - розповідають вони.
Нагадаємо, що міст по проспекту Соборності ремонтують уже майже чотири місяці. І це ще не кінець. Роботи, на які з міського бюджету виділили більше мільйона гривень, триватимуть ще довго. Натомість лучани, які проїжджають мостом, не можуть зрозуміти: коли ж той міст таки ремонтують, бо є дні, коли працівників там взагалі ніхто не бачить, а буває, ремонтники працюють і після завершення робочого дня.
Раніше директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький розповів, що ремонтні роботи мають закінчитись за першу або другу декаду вересня.
Тим часом у Луцьку «взялися» за проспект Волі. Попри те, що чимало вулиць на окраїнах Луцька тривалий час залишаються непридатними до їзди, міська влада вирішила вкласти кошти у розширення центрального проспекту міста.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЦЬКУ ВУЛИЦЮ, ДЕ «ЯМА НА ЯМІ», ВІДРЕМОНТУВАЛИ ТІЛЬКИ НАПОЛОВИНУ. ФОТО
Нині розпочалися роботи з фрезерування старого покриття на проспекті Волі, зараз тривають роботи на відрізку від вулиць Шопена до Винниченка, - інформують у міськраді. Роботи проводять працівники підприємства “Луцькавтодор-Сервіс”.
ЧИТАТИ ЩЕ: РЕМОНТ ВУЛИЦЬ У ЛУЦЬКУ: НА ЩО ВИТРАЧАЮТЬ МІЛЬЙОНИ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Фото: ремонт мосту на Соборності
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/files/users/av-729.jpg?1721946608)
Совки хочуть якість. але бетон має видержку 24 дні. Ніхто не хоче чекати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946608)
ВОНО до дідо
Показати IP
5 Вересня 2015 22:05
дед ты стар и глуп. китайцы заливают бетон и строят высотку в 50 этажей за месяц. вывод бетон разный бывает. бывает например дешевый по цене дорогого а бывает такой как нужно по технологии
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946608)
Гася до ВОНО
Показати IP
5 Вересня 2015 22:43
китайський рекорд будівництва 57 поверхів за 19 днів . є чому повчитись чи ні ????вони за термін встановлений нашими казнокрадами збудували б міст вздовж залізної дороги від Ківерець до Луцька
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946608)
будівельник до дідо
Показати IP
6 Вересня 2015 16:39
І хто тобі паморок про цю 24 денну видєржку ляпнув?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946608)
Sashko
Показати IP
5 Вересня 2015 16:00
Ця споруда називається шляхопроводом. Ось із Вікі:
"Мі́ст — штучна споруда, призначена для руху через річку, яр, озера та інші перешкоди, межами якої є початок і кінець прогонових споруд. Міст, перекинутий через дорогу, називають шляхопроводом, міст через яр або ущелину — віадуком."
З повагою
![](/public/images/user_no_foto.png?1721946608)
Moa до Sashko
Показати IP
5 Вересня 2015 17:06
молодець. візьми собі печеньку з полички.
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.