USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

Реакція соцмереж на перемогу Джамали

15 Травня 2016 09:44
Українська співачка Джамала своїм проникливим виступом на "Євробаченні 2016" підкорила публіку і журі та отримала беззаперечну перемогу. Українці, зокрема і волиняни, активно обговорюють її перемогу у мережах.

Святослав Вакарчук в мережі написав: "Дякую, Джамало. Це - найкращий подарунок на мій день народження".

Завдяки неповторному виконанню пісні "1944" наступного року конкурс будуть проводити в Україні. У Мережі вітають Джамалу із значущою перемогою та пишуть, що пісенний конкурс у 2017 році слід проводити у Криму, звільненому від російських окупантів. Читайте також: Євробачення 2016. Як Україна протягом десятиліття підкорювала конкурс Також юзери публікують кумедні відео із своєю реакцією на голосування. Окрім звичайних людей українську тріумфаторку вітають відомі політики.

Набравши в загальній сумі 534 бали Джамала виграла Євробачення-2016.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЯК РОСІЯ ПРОГРАЛА УКРАЇНІ

Юзери пропонують провести конкурс у звільненому від окупантів Криму. Реакція волинян:
Реакція українських мереж:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Економіст Показати IP 15 Травня 2016 10:16
Вітаємо з перемогою. Зразу ж після перемоги нам стало жита краще і ВВП зріс на 1000%
Микола до Економіст Показати IP 15 Травня 2016 10:32
Зара треба ще перемогу у Домi-2 вибороти
Вася до Економіст Показати IP 15 Травня 2016 12:22
А ще як стрибне через рiк !!!
Корінний лучанин Показати IP 15 Травня 2016 10:51
Талант, прекрасне виконання, слова пісні - це складові успіху ДЖАМАЛИ! Вона впевнено йшла до ПЕРЕМОГИ ! ДЖАМАЛА неповторна, це СПРАВЖНІЙ БОЄЦЬ !
знайко Показати IP 15 Травня 2016 11:09
Зараз з місяць святкувати будуть, а під цей шумок влада чергове підвищення чогось зробить і звичайно чекаймо новий податок на проведення фестивалю в Україні у 2017 році! :)
Пфффф Показати IP 15 Травня 2016 11:38
Та пофігу!!!вже дістали тим Євробаченням!тепер треба Кучу бабла на те шоб провести його в Києві,а це блять якраз те що нам потрібно!!!!!
Абрам Показати IP 15 Травня 2016 12:55
Звання "НАРОДНОЇ" забезпечене.
стефко Показати IP 15 Травня 2016 13:01
Ще згадайте, іді...ти ковбасу по 1.20 і понийте!! З перемогою, Джамала!!!!!
Гуга Показати IP 15 Травня 2016 13:07
Дали дурням цукерку. Європа з Америкою обманули з Євросоюзом і безвізовий простором та " організували перемогу" з піснею про татар для Украіни. Отже співайте чи скачіть, хто як хоче, але не думайте про розвал держави.
гога Показати IP 15 Травня 2016 13:46
А жити ми краще станемо від цієї перемоги? Супер, куруто, перемогла талановита дівчина. І що? Зубожіння народу.
З журбою радість обн Показати IP 15 Травня 2016 15:36
Бенкет під час війни?!? Думаю, що від такої перспективи самій Сусанні - не досить втішно((( Добре, що її талант як співачки нарешті отримав масштабне визнання, погано, що навіть у творчість таких самобутніх артистів вмішують політику...
Джамала молодець. Показати IP 15 Травня 2016 16:49
В сотий раз впевнилася, який в нас гнилий народ, заздрісний, злий... Як так можна жити, все не подобається, виграла погано, програла б погано, ви самі не знаєте чого хочете від життя, сидите дома на диванах і нічого не робите, тільки все обсираєте, на роботи йдіть, і працюйте. Лобода приїхала погано, Потапа з Настьою не пустили, бо бачишно вони в росіі співали, а ви панове часом рос.сайти,кіна не дивитеся, з родичами з росіі не спілкуєтеся, то вас теж треба виганяти з країни. Фу-фу-фу, соромно за вас....
Андрiй до Джамала молодець. Показати IP 16 Травня 2016 18:40
Пiдтримую на всi 100%
Наталія. Показати IP 15 Травня 2016 19:21
Вкотре переконуюсь та й взагалі впевнена що УКРАЇНА це моя країна, що тут живуть найталановитіші, трудолюбиві, розумні люди. Наша земля багата і в нашого народу все було б не гірше як в Європі і тим паче в Росії, але з часів незалежності в нас не було справжньго гетьмана такого,щоб любив свій народ.
Джамала люкс Показати IP 15 Травня 2016 19:53
ти люкс ДАМАЛА ВИГРАЛА ЮХУ