Район Балки більше не затоплюватиме
Проблеми мешканців двох мікрорайонів Луцька, Вересневого та Балки, в забезпеченні центральних вулиць каналізаційними системами, зокрема для відведення нечистот і зливової, нарешті вдасться вирішити. Ремонтні роботи активно тривають і незабаром мають закінчитися.
Про це йшлося під час традиційного огляду ремонтних робіт першим заступником Луцького міського голови Григорієм Недопадом, директором департаменту житлово-комунального господарства Юрієм Красьом і радником міського голови Ігорем Поліщуком. Традиційна інспекція відбулася 12 вересня.
Так, вулиці мікрорайону Балки, у тому числі приватний сектор, протягом десятків років у результаті злив постійно підтоплює. Місцеві відчувають незручності не тільки через утруднення пересування, а й у зв’язку з відсутністю електроенергії, адже в результаті підтоплень вода досягає й трансформаторної підстанції. Тож, аби відновити постачання електроенергії, доводиться чекати, поки вода повністю зійде.
Для того, щоб раз і назавжди вирішити цю проблему, у районі Балки розпочали прокладання комплексної зливової каналізації, яка відводитиме воду.
Роботи, загальною вартістю 3 мільйони гривень, планують закінчити до середини жовтня.Окрім того, активно проходить каналізування Вересневого, де труби для відведення нечистот прокладають методом горизонтального буріння, завдяки якому економляться не тільки гроші, але й час.
Цей метод особливий тим, що не вимагає повного зняття асфальтного шару разом із ґрунтом: на окремих ділянках утворюють декілька «колодязів», а спеціальна техніка проводить буріння.
«Таким чином нам вдалося зберегти рух тролейбусів і значну частину асфальтного покриття. Усі роботи виконуються надзвичайно професійно, адже фірма, яка їх проводить, має досвід прокладання каналізації в таких містах, як Київ, Харків, Полтава та інші. Загалом ходом робіт і їхньою якістю, а також тим, як люди підходять до виконання своєї роботи, ми задоволені», – відзначив радник міського голови Ігор Поліщук.
Він теж підкреслив, що гарантія на каналізування становить 10 років, а асфальтне покриття після прокладання труб приведуть у належний стан.
Загальна вартість ремонтних робіт на Вересневому становить 4,9 мільйони гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час традиційного огляду ремонтних робіт першим заступником Луцького міського голови Григорієм Недопадом, директором департаменту житлово-комунального господарства Юрієм Красьом і радником міського голови Ігорем Поліщуком. Традиційна інспекція відбулася 12 вересня.
Так, вулиці мікрорайону Балки, у тому числі приватний сектор, протягом десятків років у результаті злив постійно підтоплює. Місцеві відчувають незручності не тільки через утруднення пересування, а й у зв’язку з відсутністю електроенергії, адже в результаті підтоплень вода досягає й трансформаторної підстанції. Тож, аби відновити постачання електроенергії, доводиться чекати, поки вода повністю зійде.
Для того, щоб раз і назавжди вирішити цю проблему, у районі Балки розпочали прокладання комплексної зливової каналізації, яка відводитиме воду.
Роботи, загальною вартістю 3 мільйони гривень, планують закінчити до середини жовтня.Окрім того, активно проходить каналізування Вересневого, де труби для відведення нечистот прокладають методом горизонтального буріння, завдяки якому економляться не тільки гроші, але й час.
Цей метод особливий тим, що не вимагає повного зняття асфальтного шару разом із ґрунтом: на окремих ділянках утворюють декілька «колодязів», а спеціальна техніка проводить буріння.
«Таким чином нам вдалося зберегти рух тролейбусів і значну частину асфальтного покриття. Усі роботи виконуються надзвичайно професійно, адже фірма, яка їх проводить, має досвід прокладання каналізації в таких містах, як Київ, Харків, Полтава та інші. Загалом ходом робіт і їхньою якістю, а також тим, як люди підходять до виконання своєї роботи, ми задоволені», – відзначив радник міського голови Ігор Поліщук.
Він теж підкреслив, що гарантія на каналізування становить 10 років, а асфальтне покриття після прокладання труб приведуть у належний стан.
Загальна вартість ремонтних робіт на Вересневому становить 4,9 мільйони гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741295)
Лучанка
Показати IP
12 Вересня 2017 14:43
Молодці! Приємно,що застосовуються новітні технології.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741295)
Анонім
Показати IP
13 Вересня 2017 00:12
Сьогодні біля нової лінії, на перехресті, потужне джерело било - бути Стирю судноплавною річною!
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.