USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.20 41.55
  • PLN 10.35 10.53

«Путін, лижі, Магадан». Майдан у Нижньому Новгороді, - ЗМІ

11 Грудня 2014 10:55
Нижньогородці вийшли на акцію протесту проти розстрілу ополченців в Чечні 4 грудня. Про це на своєму каналі в YouTube повідомляє Олексій Коваленко.

Нагадаємо, згідно з різними даними, у Грозному загинули близько 10 повстанців. Через два дні за наказом чеченського президента Рамзана Кадирова вщент спалили будинки, де жили батьки або родичі учасників атаки на Грозний.

"Нижньогородський майдан. Нижньогородці закликали стратити фашиста Путіна і кремлівських окупантів", - пише Олексій Коваленко.

Протестувальники кричали: "Смерть узурпатору Путіну", "Путін буде страчений", "Росія без Путіна", "Путлера на палю", "Смерть кремлівським окупантам", "Росія буде вільною".

Російські націоналісти біля Кремля (Нижний Новгород):



Націоналісти штурмуют Нижньогородський Кремль:



Джерело
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Степан Бандера Показати IP 11 Грудня 2014 11:09
Почалось?
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 11:20
А де пропали ватні тролі?
Вася до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 13:05
Цих к*злів чекає також цікава доля
Денис до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 17:07
Добре б, тільки це відео 2012! Там у ментів форма навіть ментовська, зараз інша - поліцейська! Та й ось подивіться https://www.youtube.com/watch?v=gIhNdJXvn5s https://www.youtube.com/watch?v=-rwyrv4Q4kY У чому тут різниця? Знову нам брешуть! Скільки можна вже ..
ватний троль Показати IP 11 Грудня 2014 11:24
нам бiльш нiхто платить не буде, тому й пропали, перейшли працювати на Чеченський сайт новин.
ватнiк Показати IP 11 Грудня 2014 11:27
да да нас на бабки киданули!
троль Показати IP 11 Грудня 2014 11:29
путiн кидає тролiв на бабло, а все тому, що вiн... .
поле чудес до троль Показати IP 11 Грудня 2014 11:31
"Х"
007 до поле чудес Показати IP 11 Грудня 2014 11:38
"у"
анонім Показати IP 11 Грудня 2014 11:36
Перевіряйте інформацію краще а не постіть фейкі (цим ви граєте на руку ворогу)
анонім до анонім Показати IP 11 Грудня 2014 11:42
Зашли б хоча б на портал якій красується в відео і побачили що там новини такої нема Відео скоріш за все знято в 2012му коли були марши на болотній ітд.
анонім до анонім Показати IP 11 Грудня 2014 11:43
коментар було видалено
Кацап Показати IP 11 Грудня 2014 11:42
Дебилы - вы - серьезно в это верите???? Сочувствую! Удачи в эуропе!
Коля Показати IP 11 Грудня 2014 11:45
Ні канал "Дождь", ні "Ехо Москви" про це нічого не повідомляє. Тобто це черговий фейк.
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 11:52
Живу в Нижнем. Новость - фейк 146%. Хотя особо упоротым без разницы, да ведь?
анонім до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 11:58
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 12:00
Кононович нижний етаж и нижний новгород две большие разницы!
анонім до Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 12:05
Забыл спросить, а что вы оттуда забыли на нашем сайте ?) Тут же все бандеровцы поголовно и вам не лень с нами общаться ?) Если вы тут ищете информацию то какими путями попали на региональный новостной сайт а не на серйозные ресурсы вроде того же тсн ?
мінправди Показати IP 11 Грудня 2014 11:59
Інформаційна війна! Подібна інфа це правило таких дій, а вже людям вирішувати правда чи ні!
анонім до мінправди Показати IP 11 Грудня 2014 12:07
Хоч раз обмани і тобі не буде далі віри
Анонім Показати IP 11 Грудня 2014 12:17
народ, а кто знает когда деньги перекинут на второй штаб? А то реально нас кидают.
Такі да! Показати IP 11 Грудня 2014 13:41
Я був у цьому Кремлі - там прекрасний вид на Волгу і Оку. ПиСИ. А хдє ганДончанін?
Лучанка Показати IP 11 Грудня 2014 16:29
На дебілів розрахована "новина"! Як же нас розводять ці ЗМІ!!
Русский. Показати IP 11 Грудня 2014 22:10
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Грудня 2014 12:12
цим людям треба ордіна дати за сміливість. а ми думали, там всі телята покірні.