На Волині проти голови міськсуду відкрили кримінальну справу
![](/resize/450x337/r/files/news/2014/07-09/123437/5454.jpg)
Кримінальне провадження відкрили проти голови Нововолинського міського суду. Про це інформує Нововолинський інформаційний портал.
Волинська обласна прокуратура знайшла підстави для того, аби порушити кримінальне провадження проти Орисі Ференс-Піжук. 12 червня по цій справі розпочали досудове розслідування:
Прес-секретар обласної прокуратури Наталка Мурахевич повідомила "НВІПу", що провадження відкрили за дорученням Генпрокуратури за фактом можливого внесення суддею завідомо неправдивих відомостей у вирок суду. Розслідування триває, а повідомлення про підозру поки нікому не вручали.
Якщо вину судді доведуть, їй, згідно із частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України, загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинська обласна прокуратура знайшла підстави для того, аби порушити кримінальне провадження проти Орисі Ференс-Піжук. 12 червня по цій справі розпочали досудове розслідування:
Прес-секретар обласної прокуратури Наталка Мурахевич повідомила "НВІПу", що провадження відкрили за дорученням Генпрокуратури за фактом можливого внесення суддею завідомо неправдивих відомостей у вирок суду. Розслідування триває, а повідомлення про підозру поки нікому не вручали.
Якщо вину судді доведуть, їй, згідно із частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України, загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722081733)
Очевидець-автору ста
Показати IP
9 Липня 2014 10:50
Запитайте в матері загиблого в дтп хлопця що вона думає з цього приводу. І в Бачинського щось запитатйе, якщо зможете, бо він ж в бігах.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.