Про волинського бійця почула вся Україна
![](/resize/450x299/r/files/news/2015/07-29/161109/ahfag.jpg)
Про бійця з Волині, Олександра Кравченка, який залишив високооплачувану престижну роботу і пішов до війська ще під час першої хвилі мобілізації, зняли сюжет наші колеги з «ZIK».
Як лучанин, для якого, як і для тисяч патріотів України, війна ще триває, живе та працює під кулями, Олександр не лише розповів, а й частково показав. Чоловік проїхався за кермом своєї «таблетки», на якій щодня долає по 300-500 кілометрів, виконуючи завдання. «Таблеткою» Олександр Кравченко називає автомобіль, яким возить поранених та 200-их.
Зізнався, що переобладнав під нього попередній медичний УАЗик, на якому їздив, – той був гнилий, такий, що інколи підпихати треба. І розповів, як все було:
«При взятті Мар’їнки «таблетка» зламалася на самому «передку». Відходити – а вона зламана. А в мене в машині лежить два вбитих. Шансів бути вбитим самому - більше ніж достатньо. Ми стояли за нашим блокпостом, був бій, вже машини відтягнули, дістали 200-х, забрали поранених в іншу машину. А моя не заводиться: витекла вся вода з радіатора, сів акумулятор, одним словом - цілий букет.
Ми прийняли рішення взяти «таблетку» на буксир. Чіпляємо її до фаркопа іншої машини і їдемо. Виявляється (я нещодавно дізнався), що нас свої прийняли за сепаратистів, вже на нас навели ЗУ-шку і мали стріляти. Свої…
Після того мене ніхто не чіпав у таборі десь півтора тижні… Я тоді дуже образився на свою «таблетку». Дістав гроші з сейфу, дав хлопцям, вони пригнали з Німеччини машину, я її переробив під медичну і тепер нею возимо поранених».
Інтерв’ю з волинянином публікувало і Інформаційне агентство Волинські Новини. Тоді ж чоловік зізнався, що війна для нього пахне соляркою: «жодний дезодорант не виводить той запах. Він, здається, в’ївся в кров».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як лучанин, для якого, як і для тисяч патріотів України, війна ще триває, живе та працює під кулями, Олександр не лише розповів, а й частково показав. Чоловік проїхався за кермом своєї «таблетки», на якій щодня долає по 300-500 кілометрів, виконуючи завдання. «Таблеткою» Олександр Кравченко називає автомобіль, яким возить поранених та 200-их.
Зізнався, що переобладнав під нього попередній медичний УАЗик, на якому їздив, – той був гнилий, такий, що інколи підпихати треба. І розповів, як все було:
«При взятті Мар’їнки «таблетка» зламалася на самому «передку». Відходити – а вона зламана. А в мене в машині лежить два вбитих. Шансів бути вбитим самому - більше ніж достатньо. Ми стояли за нашим блокпостом, був бій, вже машини відтягнули, дістали 200-х, забрали поранених в іншу машину. А моя не заводиться: витекла вся вода з радіатора, сів акумулятор, одним словом - цілий букет.
Ми прийняли рішення взяти «таблетку» на буксир. Чіпляємо її до фаркопа іншої машини і їдемо. Виявляється (я нещодавно дізнався), що нас свої прийняли за сепаратистів, вже на нас навели ЗУ-шку і мали стріляти. Свої…
Після того мене ніхто не чіпав у таборі десь півтора тижні… Я тоді дуже образився на свою «таблетку». Дістав гроші з сейфу, дав хлопцям, вони пригнали з Німеччини машину, я її переробив під медичну і тепер нею возимо поранених».
Інтерв’ю з волинянином публікувало і Інформаційне агентство Волинські Новини. Тоді ж чоловік зізнався, що війна для нього пахне соляркою: «жодний дезодорант не виводить той запах. Він, здається, в’ївся в кров».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мав допомагати батькам-пенсіонерам: волинянина посадили на три роки, бо не взяв повістку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47