USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Президент США Байден впав, коли піднімався по трапу літака. Відео

19 Березня 2021 20:53
Президент США Джо Байден кілька разів спіткнувся, а потім впав на сходах трапа. Інцидент стався, коли глава Білого дому піднімався на борт літака, щоб вилетіти в Атланту.

Відеозапис події з'явився в тубі, передає «Страна».

На кадрах видно, що 78-річний Байден виходить з вертольота, щоб пересісти в літак. Він досить хвацько починає підніматися трапом, але потім двічі спотикається, а в підсумку у зовсім падає. Розтерши забиту ногу, він все ж зміг сам дістатися до вершини сходів. Вже нагорі президент віддав честь військовослужбовцям і, злегка накульгуючи, зайшов в салон борту номер 1.
В Атланті американський лідер і віце-президент США Камала Харріс зустрінуться з лідерами азіатської громади, чиї представники загинули в результаті стрілянини в трьох масажних салонах 16 березня. За підозрою в скоєнні вбивств був затриманий 21-річний Роберт Аарон Лонг, житель міста Вудсток.

Як зауважує видання, останнім часом Байден все частіше демонструє ознаки старечої слабкості та забудькуватості. Днями він назвав віце-президента Камалу Харріс нашим президентом і навіть не помітив цього.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Анонім Показати IP 19 Березня 2021 21:04
Старе телепало. 78 років. Що ви хочете?
Анонім до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 21:26
Піндоси мінусують.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 23:07
До сакралізації ботоксного готові?
Правдоруб до Анонім Показати IP 19 Березня 2021 21:58
А ви в молодому віці не разу не спіткнулись???
! до Правдоруб Показати IP 19 Березня 2021 23:08
Та він при народженні головою в пол вдарений.
Дед до Правдоруб Показати IP 20 Березня 2021 04:06
Бидон и теперь живее всех живых
Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 11:01
Більшість вже в 40 років не можуть так жваво бігти по східцях, швидко підійматися при падінні як Байден. Більшість людей взагалі не здатна так мудро мислити і мати сміливість називати речі своїми іменами як Байден. Перевага демократії в тому, що рано чи пізно при владі буде достойна людина, яка виштовхне суспільство на багато років вперед як Байден. Доля диктатури - вічне смердюче болото, сморід доноситься аж сюди.
Ото вияв! до Анонім Показати IP 21 Березня 2021 13:09
Axaxaaxxaaxa!
скептик Показати IP 19 Березня 2021 21:11
то пуцькін під ногами крутився
Хахаха до скептик Показати IP 19 Березня 2021 23:05
ботоксна криса в нього і так під ногами, при любих розкладах.
Оглядач Показати IP 19 Березня 2021 21:28
Леонід Ілліч Байден...
Але до Оглядач Показати IP 19 Березня 2021 23:04
Але як опустив пиню ! Ось в чому прикол, що той чуть своїм ботоксом не захлинувся.
Дед до Але Показати IP 20 Березня 2021 07:20
У Бидона не получалось с женщинами, и он сказал "Путин убийца". Журналисты спросили при чем здесь Путин, он ответил " При Брежневе было по другому".
Але до Дед Показати IP 20 Березня 2021 10:52
Що за набір слів, що за абракадабра ? Діду, ти починаєш заговорюватись, то вже деменція, чи знову до гарячки допився?
скептик до Але Показати IP 20 Березня 2021 13:24
дед по дорозі в нірвану вже марить
777 до Але Показати IP 20 Березня 2021 08:29
Кого он там опустил,твои девичьи прыщавые фантазии? Этот персонаж порты без помощников опустить не способен уже....
Анонім до 777 Показати IP 20 Березня 2021 10:46
Просто не катай істерик, ватка.
Andreas Показати IP 19 Березня 2021 21:51
Да, вже на пенсiю пора
Громадянин Луцька Показати IP 19 Березня 2021 22:43
Спотикнувся - і що? Встав, нормально, всі спотикались!!!
+ до Громадянин Луцька Показати IP 19 Березня 2021 23:06
Байден вчора привселюдно принизив карлона. А то шо він спотикнувся, то хоч якась радість для вати, хоч якась для убогих.
777 до + Показати IP 20 Березня 2021 16:05
А как унизил,поведай.
777 Показати IP 19 Березня 2021 23:14
Ты не ушибся маленькй,головой не ударился? Лучше может поездом едь следующий раз....
Лучанин Показати IP 19 Березня 2021 23:31
90% наших пенсіонерів в 70 вже думають у чому та як вмирати будуть, а цей ще по трапу залітає)! Молодець!
Мирон Показати IP 19 Березня 2021 23:44
Який з такого старого діда президент, сміхота одна.
К. лучанин до Мирон Показати IP 20 Березня 2021 18:06
Дійсно, який президент з напічканої ботоксом старої кгб шної молі?
Анонім Показати IP 20 Березня 2021 07:08
Наполеон перед нападом теж з коня впав, бачу в тому російський слід!
Анонім Показати IP 20 Березня 2021 07:50
Древнейшее русское оружие "НЕРОЙЯМУ" работает однако. Вопрос кто управляет?
Обама до Анонім Показати IP 20 Березня 2021 10:50
Кто то? Или Обама или Трамп. Вон что с ценами на нефтиюшку и газ, - в *опе. Вон что с рупиями, - в *опе. Да и скален вам что то не встаЙОтся...
Татарин обрізаний Показати IP 20 Березня 2021 13:38
Якщо придивитися - дійсно знову рука Москви,це помста Путіна !!!
Бункерна моль до Татарин обрізаний Показати IP 20 Березня 2021 14:24
Ага, вчора пині ще оставалось пробачення попросити... мстітєль муміфіцирований, ха ха ха!
555 Показати IP 20 Березня 2021 20:28
Мені дуже подобається, що президент США Д.Байден, ще поки не пісяє в штани у прямому ефірі, видно помічники відповідні памперси йому одягли.
Ірина Показати IP 21 Березня 2021 09:59
Молодець містер президент,спіткнувся впав і далі пішов,це справжній характер,а ви молоді балаболи доживіть до цього віку,подивимось чи взагалі будите пересувати ногами!!!