«Поверніть наші гроші», - учасники мітингу до «Західінкомбанку».ФОТО
Біля Луцької міської ради – мітинг. Під стінами мерії зібралися діти тих, хто свого часу вклав гроші у злощасний, з їх слів, «Західінкомбанк».
«Нехай ті, хто отримує заробітні плати в декілька тисяч, бачать, що ми, діти ошуканих батьків, стоїмо тут і мокнемо під дощем. Ми просились на прийом, але депутати заховались від нас за броньованими дверима», - наголосив громадський активіст Дмитро Тимощук.
Варто заначити, що мітингувальники звертались до двох із депутатів Луцької міської ради - Андрія Осіпова та Романа Бондарука. Нагадаємо, що Роман Бондарук заборгував «Західінкомбанку» понад 26 мільйонів гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Нехай ті, хто отримує заробітні плати в декілька тисяч, бачать, що ми, діти ошуканих батьків, стоїмо тут і мокнемо під дощем. Ми просились на прийом, але депутати заховались від нас за броньованими дверима», - наголосив громадський активіст Дмитро Тимощук.
Варто заначити, що мітингувальники звертались до двох із депутатів Луцької міської ради - Андрія Осіпова та Романа Бондарука. Нагадаємо, що Роман Бондарук заборгував «Західінкомбанку» понад 26 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 17
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Бодя
Показати IP
30 Жовтня 2013 10:34
Чого вони все ходять то до Клімчука, то до Романюка? Їдьте до сина Юри "Енакиївського", він голова у банку!!! Слабо?:)
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Боря до Бодя
Показати IP
30 Жовтня 2013 10:35
завези - поїдуть
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Бодя до Боря
Показати IP
30 Жовтня 2013 10:39
Може вам ще хліб маслом помазати?:) От нахалюги!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
К. Лучанин до Бодя
Показати IP
30 Жовтня 2013 12:56
НАХАЛЮГИ??? ХА-ХА-ХА!!! А ГРОШІ ЧИЇ!!?
СВОЇ ВИМАГАЮТЬ!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Александр до Бодя
Показати IP
30 Жовтня 2013 12:46
Мне кажется, что ИМЕННО благодаря тому, что банк, по разговорам, подарили сыну г-на Иванющенко, есть вероятность, что вкладчики получат деньги, полученные от "работы" с выбранными самими жителями, сторонниками "Батькивщины", депутатами. Почему, действительно, не устраиваются демонстрации перед домами конкретно известных "народных избранников" и бизнесменов?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
я до Александр
Показати IP
30 Жовтня 2013 13:48
А що конкретно позичальник розвалив , банк? Схаменіться, де державні гарантії? Під кожен виданий кредит - є державна гарантія!!!Кредити роздавали , як хотіли і по цю пору роздають під сумашедші відсотки і немає коштів? Та не тільки "під ноги" дивіться , чому ж не мислите, люди!!! ЗАКАЗУХА
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Александр до я
Показати IP
30 Жовтня 2013 17:02
Да, именно заемщик развалил банк! Вывел активы, искусственно обанкротился, "попал" во время кризиса и т.д. А чем государство виновато??? Вы в государственный банк клали деньги??? Почему вам государство что-то должно???
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Віктор
Показати IP
30 Жовтня 2013 11:05
Понабиралися кредитів і стали багачі "всрані" по Турціях їздять і в Єгипті Новий рік зустрічають. А за все треба платити!!! Віддайте по доброму позичальники!!!!!!!!!!А то будете сухарі їсти. Ми ваших не хочемо а свої забрати
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
111
Показати IP
30 Жовтня 2013 12:42
І хто з цих дітей "вкладники"? Як Вам не сором такими методами ганьбити тих депутатів , які працюють! Бо не вмієте так як вони! І жаба душить , що їх люди в Луцьку поважають!!! Совісті у тої батьківщини вже нема, Бондарук не спонсорує , то давай обгадим!!! А скільки , вам дармоїдам буде грошики давати...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Вася
Показати IP
30 Жовтня 2013 13:10
По яких Турціях- Єгиптах ? в Італії брати-боржники (Бондаруки ) відпочивають і не паряться своїм боргом. Ніхто не просить "дармоїдам "давати нехай віддадуть банку те що винні .Чим займається прокуратура, давно вже треба за одне місце взяти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Муха
Показати IP
30 Жовтня 2013 13:53
Цікаво, а за які такі заслуги надали їм кредити і що у заставу взяв банк, і чому не реалізовує майно цих двох братів і їхньої "компанії" - Осіпов,Бень та ін.???????!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
працюючий
Показати IP
30 Жовтня 2013 18:47
люди, коли банк видає кошти - це взаємовідносини між банком та тим, хто бере позичку, коли банк бере депозити - це взаємовідносини між банком та вкладником. чому таке шоу навколо не зв'язаних речей. вкладники мають договір з банком - чому за цими договорами має відповідати ще хтось окрім банку? політичні збіговиська проплачених юнаків, якім написали тексти речей на колінах...
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Марина
Показати IP
30 Жовтня 2013 18:57
Полная провокация. Банк плохо работает , а виноваты только двое "конкретных". Глупости это все - и при чём здесь депутаты ? Идти надо к банку и требовать там. Все это политика и и
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
я
Показати IP
30 Жовтня 2013 23:55
Ток шоу "Как запятнать конкурента". Позор грязным технологиям.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
человек
Показати IP
31 Жовтня 2013 07:29
Позорище на всю страну. Мэру позорище.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Муха
Показати IP
31 Жовтня 2013 09:25
Не треба перекладати з "хворої" голови на "здорову"............Взяв кредит то і будь добрий поверни його і спи спокійно !!! А то виходить, що такі як Бондаруки, Рижук, Кобаки, Токарський та і інші депутати-біснесмени думають що їм все можна і ніхто їх за не нагне до землі ??!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723738533)
Мухобийка
Показати IP
31 Жовтня 2013 21:31
А яке відношення всі мають до відносин Бондаруків, Рижука, ... та банку??? Це взаємовідносини їх та банку. Якщо банк видав кредит - мав на то підставу. Якщо клієнти не платять - це проблема банку - подати на клієнта до суду. Але всі інші МУХИ - це заказушні та показушні особі... ПІДСТАВА мера. Пане мере, якщо це не ваших рук справа - вийдіть на прес-конференцію та опротестуйте, що це не ви гнобите депутата Бондарука! А якщо промовчите - то й мовчите й надалі, без випендрьожних показових виступів юнаків!!!
Затримана в Австралії російська шпигунка працювала на підсанкційну військову компанію
Сьогодні 18:35
Сьогодні 18:35
Ціна питання – $10 тисяч: на Волині спіймали адвоката, який незаконно переправляв чоловіків за кордон
Сьогодні 17:58
Сьогодні 17:58
На Волині попрощалися з військовим Василем Куциком
Сьогодні 17:41
Сьогодні 17:41
На Волині провели в останню дорогу воїна Сергія Скорохода
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.