USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Порошенко прилетить на вертольоті до Володимира-Волинського, - ЗМІ

23 Травня 2017 10:14
Міський голова Володимира-Волинського 23 травня повідомив, що, імовірно, Петро Порошенко прилетить на Волинь вертольотом, пише БУГ.

Як розповів Петро Саганюк, 22 травня працювала робоча група, котра визначала маршрут гаранта на Волинь. В графіку президента немає міста Володимира-Волинського, однак є візит до села П’ятидні, де відкриватимуть завод.

Окрім того, Петро Саганюк розповів, що можливо президент приземлиться на вертольоті в межах міста та пройде вулицями Ковальської та Устилузькою. Також мер зазначив, що до візиту гаранта, Володимир-Волинський готовий.

За попередньою інформацією, Петро Порошенко відвідає на Волині місто Луцьк, митницю “Ягодин” та буде присутній на відкритті заводу в селі П’ятидні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Катя Показати IP 23 Травня 2017 10:23
Нехай прилітає до Луцька)) понюхає як пахнемо ми тут хвайно. Бажано його вертоліт приземлити в районі Цукрового заводу.
Патріот до Катя Показати IP 24 Травня 2017 14:17
Чому безпека однієї людини важливіша за безпеку всієї області?
Вася Показати IP 23 Травня 2017 10:29
провезіть його по дорозі (не дорозі а напрямук) Луцьк-В-Волинськ-Н-Волинськ
Запитання Показати IP 23 Травня 2017 10:33
Послухайте, а в світлі останніх подій слово "гарант" Вам слух не ріже? Гарант чого він для простого народу?
Петро до Запитання Показати IP 24 Травня 2017 07:00
Неправильно називаєте. Це - "х*рант". Що було вже пох*рантив, а що гарантував - то не виконав чи забув.
Лена Показати IP 23 Травня 2017 10:37
На очистительные сооружения на цукровом заводе посадите вертальот.
водій Показати IP 23 Травня 2017 10:51
автомобілем разом з дібровою в пятидні!!!!!!
журналіст з Володими Показати IP 23 Травня 2017 10:59
Ну звісно ж , що прилетить на гелікоптері. Дорог на Волині то вже немає !!!!!!! пан Президент тільки згори буде оглядати волинські напрямки, приміром такий " стратегічний напрямок " Нововолинськ- Володимир. З гори видніше краще, а зверху все красиве і романтичне.
123 Показати IP 23 Травня 2017 11:01
в Луцьку нехай пройдеться по вулицях в районі ЛПЗ :( і знову показуха... в Володимирі не зря повикладали вулиці бруківкою... а це ж для гаранта оказується... частіше б приїздив на Волинь... і дороги були б ....
Корінний лучанин Показати IP 23 Травня 2017 12:03
А колись так ЯНУКОВИЧ прилітав до ВОЛ.-ВОЛИНСЬКОГО , тільки у МОНАСТИР за ІКОНОЮ.Приліт Януковича тоді не афішувався, в новинах по АВЕРСУ було, і навіть службу показали.
Військова частина Показати IP 23 Травня 2017 12:23
Вертольотний майданчик до прийому готовий . габарити плаца та покажчик бокового вітру виставлений, солдат всіх перевели в зрп. в частині оголошено вихідний день.Доповідь закінчив.
51 омбр(розформ) Показати IP 23 Травня 2017 12:28
Майданчик до прийому готовий , габарити майданчика та покажчик бокового вітру виставлений, трава покошена бордюри побілені ,
сумнів Показати IP 23 Травня 2017 13:42
краще пзрк підхотуйте до зустрічі того вертольота, - скільки вдячності від людей було б))))
Всеволод Показати IP 23 Травня 2017 21:02
За всі перелічені тут проблеми відповідає місцева влада. Повипалюйте нарешті вату в голові.
Петро до Всеволод Показати IP 24 Травня 2017 07:32
Це однотурний, цинічних ж*дяра гарантує Європейські цінності і життя, а "місцева влада" лиш виконавиця сліпотрастовий побажань. НЄ?