USD 41.55 41.85
  • USD 41.55 41.85
  • EUR 41.55 41.85
  • PLN 10.50 10.65

Помер постійний представник Росії в ООН

20 Лютого 2017 19:52
Постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін помер 20 лютого у Нью-Йорку.

Про це повідомляє МЗС Росії.

Він помер за день до свого 65-річчя через "проблеми з серцем", повідомляє New York Post із посиланням на свої джерела.

Чуркін відчув себе погано близько 9:30 за місцевим часом, перебуваючи в будівлі постійного представництва Росії при ООН на Манхеттені.

Його доставили до Пресвітеріанського госпіталя у Нью-Йорку. Під час надходжння у медустанову він був без свідомості і потребував серцево-легеневої реанімації.

Віталій Чуркін займав пост постійного представника Росії в ООН з 2006 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
упс Показати IP 20 Лютого 2017 20:00
ФАЙНА НОВИНА.ОДНИМ МЕНШЕ...
обана до упс Показати IP 20 Лютого 2017 20:20
ШАМПАНСЬКОГО!
упс до обана Показати IP 20 Лютого 2017 21:37
ЦЕЖ САНКЦІЙНІ ПРОДУКТИ....
обана до упс Показати IP 20 Лютого 2017 23:13
ШАМПАНСЬКОГО НАМ, А ЇМ ГЛОДУ (БОЯРЫШНИК)...
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 20:01
може боженько нас порадує і головного рашиста прибере
Віталій Показати IP 20 Лютого 2017 20:08
Що не день,то приємні новини!)))
Микола Показати IP 20 Лютого 2017 20:37
Критикував Америку, Європу .......там все погано а в рОсії все дуже добре........ А жив В Нью-Йорку і там і здох. Чому в москві не жити там же великая росія.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 21:55
коментар було видалено
Олег Показати IP 20 Лютого 2017 21:56
Земля йому скловатою, прости його боженька грішного...
Ще не зовсім свідоми Показати IP 20 Лютого 2017 21:56
Ти, Микола, реальний р*гуль. Додати нічого.
Українець! Показати IP 20 Лютого 2017 22:41
Жив як собака, та і помер як собака
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 23:28
Люди, схаменіться! Що ви пишете! Чи у вас нічого святого немає? Люди, які пишуть такі коментарі, показують свою ницість! Кожен заслуговує на те, що бажає іншим! Припиніть і майте самоповагу в першу чергу!
123 до Анонім Показати IP 21 Лютого 2017 07:32
До кого Ви намагаюєтесь достукатися? Це в них, мабуть, таке розуміння європейських цінностей...Танці на кістках -це ритуальний танець людей, котрі заблукали у часі і дуже схожі на людожерів якоїсь Папуа... Але це і нова генерація так званих новоєвропейців-українців, для яких біда в сусіда -найголовніше свято .
Курило до 123 Показати IP 21 Лютого 2017 08:42
Кого цікаво ви захищаєте? собаку-лицеміра, котрий блокував важливі рішення ООН і перетворював біду українського народу у фарс. Можливо якби не ця ск*тина пархата війни як такої і не було б. На ньому кров наших вояків і наших українців. Горіти йому в пеклі віки вічні. Слава Україні!!!
Іван до Курило Показати IP 21 Лютого 2017 09:23
Це ж товариш гіркіна, мотороли та гіві тільки у смокінгу. Паскудна і брехлива людина БУЛА!
Анонім до Курило Показати IP 21 Лютого 2017 10:08
А Вас не знічує те, що Україна, яка веде т.зв. війну з Росією, продала туди у минулому році зброї більше, ніж у всі інші країни? Що це за війна така цкава? Вчіться трохи мислити, бо на злобі, закомплексованості і вузьколобості таких людей до влади приходять Порошенки, Парасюки, Семенченкі і інші.
321 до 123 Показати IP 21 Лютого 2017 09:25
Некоторые возмущаются, типа не нужно радоваться смерти человека. Хочу им ответить. Всегда и во все времена смерть ВРАГА было радостью для тех, кто с ним боролся. При этом Чуркин был не просто враг, который в честном бою сражался по правилам, а отпетый негодяй и подлец, покрывавший враньем кровавые преступления Путина, из-за чего наверняка тот его "отблагодарил" по своему, как умеет.
обана до 123 Показати IP 21 Лютого 2017 09:26
Які ви святі, аж тошно. путін брехливим ротом цього чурки зробив багато біди для нашої України, а скільки тисяч вбив наших українців. ви хоч одне засідання Ради безпеки ООН по Україні дивились? Ще потрібно розібратись, що це за анонім і 123, ваші герої вже давно з...бались в рашку, да і вам за перебрик потрібно збиратись, а не мутити воду тут.
Анонім до обана Показати IP 21 Лютого 2017 14:09
Вам, може, і тошно. Вже три роки патріот на патріоті сидить і патріотом поганяє - і що? А воду мутять такі як ти, як раз. Через таке ставлення до сврїх співгромадян України лишилась без Криму і Донбасу. Мільйони повиїзджали хто куди.. А по коментарях видно, що лишилось в країні більше патріотів, ніж людей. Тому в такій дупі і сидимо.
Сергій до Анонім Показати IP 21 Лютого 2017 19:02
Аноніст- іди до чорта!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 23:45
лавруха !!!!!!!! на вихід !!!!!!!!!
Коза до Анонім Показати IP 21 Лютого 2017 10:55
Підтримую.
Мешканець Показати IP 21 Лютого 2017 08:33
Що ж потрібно зробити в житті(говорити),щоб заслужити таку "повагу" після кончини.Хто слухав засідання ООН,той зрозуміє.
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2017 08:53
спіймав вінка на похоронах у Гіві...
Сергій Показати IP 21 Лютого 2017 19:09
Звертаюсь до вас(пишу навмисно з маленької літери),усіх хто співчуває різним:чуркіним,моторолам і ін.наволочі яка плюндрує нашу землю,мову, наших солдатів-ви не кращі за тих хто подохли.Ви свідомо підтримуєте агресію проти України.Вас чекає-ПЕКЛО!