Польський майстер, який виготовляє протези для бійців, їде до Луцька
![](/resize/450x408/r/files/news/2016/09-12/201500/14316803_1257246774326690_4667332641202435041_n.jpg)
Польський майстер, який виготовляє якісні протези, днями приїздить до Луцька. Волинських бійців, яким потрібне протезування, або сервісне обслуговування протезів просять звертатися з телефоном - 0507291968.
"18 вересня в Луцьк приїзджає наш друг Leszek Kloszewski, який виготовляє в Польщі добрі протези для наших хлопців. Мета його приїзду - сервісне обслуговування вже зроблених протезів і зняття мірок (гіпсових зліпків) хлопцям, які ще будуть в нього протезуватись. Крім запланованих пацієнтів, запрошуємо усіх, хто потребує протезування і також тих, кому вже зроблений протез в Україні, але не влаштовує його якість або є певні труднощі при ходьбі", - йдеться у повідомленні на сторінці Центру допомоги учасникам АТО.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало, як воїн 51- бригади Андрій Зань отримав від цього польського майстра нову ногу. Майстер має більше 30 років досвіду протезування, захоплений новими технологіями і сповідує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Крім того, він – патріот України.
Зі слів волонтерів, за огляд і зняття мірок платити не треба.
"Прошу зголошуватись особистим повідомленням або по телефону 0507291968 (після 17.00 ) для планування роботи Майстра. Також прошу, якщо хтось знає Іру Іванюш (Лютик), повідомити її, що Майстер хоче зробити їй добрі протези. Ми не нав"язуємось, а хочем і можем їй щиро допомогти.. Прошу максимально розповсюдити і переказати тим, хто хотів би мати добрі протези.. Прошу максимально розповсюдити", - додає Олег Савчук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"18 вересня в Луцьк приїзджає наш друг Leszek Kloszewski, який виготовляє в Польщі добрі протези для наших хлопців. Мета його приїзду - сервісне обслуговування вже зроблених протезів і зняття мірок (гіпсових зліпків) хлопцям, які ще будуть в нього протезуватись. Крім запланованих пацієнтів, запрошуємо усіх, хто потребує протезування і також тих, кому вже зроблений протез в Україні, але не влаштовує його якість або є певні труднощі при ходьбі", - йдеться у повідомленні на сторінці Центру допомоги учасникам АТО.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало, як воїн 51- бригади Андрій Зань отримав від цього польського майстра нову ногу. Майстер має більше 30 років досвіду протезування, захоплений новими технологіями і сповідує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Крім того, він – патріот України.
Зі слів волонтерів, за огляд і зняття мірок платити не треба.
"Прошу зголошуватись особистим повідомленням або по телефону 0507291968 (після 17.00 ) для планування роботи Майстра. Також прошу, якщо хтось знає Іру Іванюш (Лютик), повідомити її, що Майстер хоче зробити їй добрі протези. Ми не нав"язуємось, а хочем і можем їй щиро допомогти.. Прошу максимально розповсюдити і переказати тим, хто хотів би мати добрі протези.. Прошу максимально розповсюдити", - додає Олег Савчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.