USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.30 10.60

Поліція не може розібратися, чиє службове авто проїхало мимо скоєного порушення

12 Березня 2016 10:49
У патрульній поліції Луцька відхрещуються від поліцейського автомобіля марки ISUZU, який вчора, 11 березня, проїхав мимо скоєння правопорушення водієм BMW X6 по проспекту Перемоги.

Так, у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини прес-секретар патрульних Ольга Бузулук запевнила, що авто не належить патрульній поліції Луцька.

Однак якому саме підрозділу поліції належить авто, вона відповісти не змогла.

Нагадаємо, 11 березня, поліцейські на службовому авто жодним чином не відреагували на порушення, яке вчинила водій автомобіля BMW X6 по проспекту Перемоги.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО, ЗНЯТЕ ОЧЕВИДЦЕМ

Водій розвернула авто в забороненому місці, а тим часом поліцейський автомобіль спокійно поїхав услід за порушницею.

Нагадаємо, такі машини 2 вересня 2015 року отримав від поляків автопарк тодішньої міліції області. 38 позашляховиків ISUZU взяли собі на озброєння працівники оперативних підрозділів та чергових частин міськрайвідділів області з метою патрулювання, переслідування, конвоювання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
бе Показати IP 12 Березня 2016 10:56
то підступні москалі винні
полісмен Показати IP 12 Березня 2016 11:00
то моя теща іхала за покупками на цьому авто
Анонім Показати IP 12 Березня 2016 11:04
Чого причепились? Нікого не задавила, аварійної ситуації не створила. Може так треба було, ті секунди, доки шукати місце розвороту, бізнес чи сім'ю врятували.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2016 13:52
Ну да, хоть би бізнес не пострадав!
123 Показати IP 12 Березня 2016 11:07
Звільнити без права поновлення
ввв Показати IP 12 Березня 2016 11:09
"Кощей" тоже їх просить піти далеко...... і вони його не помічають казкового героя.....
123 Показати IP 12 Березня 2016 11:41
Да это безусловно новость года! Полиция не может найти полицию.
B-52 до 123 Показати IP 13 Березня 2016 00:51
Реальний бардак в структурах поліції. Робота між відділами не налагоджена. Нічого не розумію. Очевидно поляки надали таку кількість машин, що речники поліції не розуміють, як аж 38 авто розподілили. Головна теза " Не чіпайте нас. Це не патрульна поліція". Та мені плювати, яка це поліція. Я плачу податки державній установі, яка навіть не може зробити нормальну офіційну заяву у ЗМІ по факту того, що трапилося!
Перехожий Показати IP 12 Березня 2016 11:44
О це то резананс в суспільстві, навіть виправдовуватись прийшлось. Одні обговорюють нічим не примітне "порушення", другі йолопи роблять цілі брифінги з цього приводу.
вова до Перехожий Показати IP 13 Березня 2016 00:18
чим читати і набирати зроби краще щось добре в цьому житті.............а ОДНІ І ЙОЛУПИ це люди які небайдуже куди ідуть іхні податки......................а взагалі треба часом хоч колись трошка думати........................... але прошо це я???????????????????????
Тарас Чурило Показати IP 12 Березня 2016 12:00
То для того атестують і створюють нову поліцію, щоб вони ігнорували правопорушення?
Ірина Таран Показати IP 12 Березня 2016 12:02
А якби там людину збили. то побачили б чи ні?
Зверніть увагу!!!!! Показати IP 12 Березня 2016 12:20
На 3хв07сек даного відео чітко видно,що дане авто без бортового номера,а у патрульній поліції усі авто з борт.номером!!!
полюх до Таран Показати IP 12 Березня 2016 12:31
дивлячись хто збив би? якщо пасинок фірташа-точно б не побачили....
дідо Показати IP 12 Березня 2016 13:20
Людям нема чим зайнятися.
хватиь срати Показати IP 12 Березня 2016 13:32
поліцію яку самі наскакали.хочете андреаліну уперед до донецька.окопи та моргі чекають вас.автору відео респект.но за мою памьять там знакі так хутко міняются що бувало сам не знаеш що можно а що ні.на відео видно купу удотів які чомусь рухаются у лівому ряді при тому що правий вільний.давай садити тіх хто права продае
хвілолог до хватиь срати Показати IP 12 Березня 2016 14:12
Якщо "моргІ" і "знакІ" - то чому не "окопІ"?
))) Показати IP 12 Березня 2016 13:54
А може це була би ще одна Свєта? Такі ціпи люблять середній палець показувати через затоноване скло, наробити шуму, прикриваючись папіком, то кому вони треба??? Нічого вже не зміниться, це вроджена вада...
Юлія Парій Показати IP 12 Березня 2016 13:55
Кажуть безпосередньо на атестаціб Лапін впливає, то може питати з Лапіна?
!!!важливо Показати IP 12 Березня 2016 14:04
вн неправі!
оо Показати IP 12 Березня 2016 14:18
Це моя дружина мене супроводжувала на Х
7.62 до дідо Показати IP 12 Березня 2016 14:23
Дідо, всі зрозуміли - ти дво-місячний, який не сприймає заслуженої критики.
Арт Показати IP 12 Березня 2016 14:46
Треба було стреляти
Льоха Показати IP 12 Березня 2016 20:34
На таких Isuzu їздить багато поліцейських з місьвідділкку (колишня міліція), які до нової патрульної поліції не мають ніякого відношення, в них свої задачі, а в патрульних свої.
Анон Показати IP 12 Березня 2016 20:51
То була СОГ міськвідділу. Всі авто міськвідділу їздять без проблискових маячків. Або це був ГШР ПА-20.
102 Показати IP 13 Березня 2016 10:34
У гшр-20 напис поліція здертий і пише голіція
Водій Показати IP 13 Березня 2016 15:26
Яка ж в нас імп*тентна поліція))