Політ над дахами в День народження Луцька
Любити рідне місто закликає лучан Фонд «Новий Луцьк» та його засновник Ігор Палиця. Саме такими словами завершується відеоробота, яку презентував Фонд як подарунок для лучан. Ролик присвятили 930-річчю Луцька.
На відео з висоти пташиного польоту відкриваються надзвичайні ракурси центральної частини Луцька, Старого міста, замку Любарта, а також житлових районів. «Наше місто - найкраще місто», - йдеться на сайті Фонду.
«Лучани! Я щасливий з того, що разом із вами живу в час, коли нашому рідному Луцьку виповнюється 930 років. І вірю, що спільно ми зробимо наше місто ще кращим. Цінуйте і любіть Луцьк», - Ігор Палиця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На відео з висоти пташиного польоту відкриваються надзвичайні ракурси центральної частини Луцька, Старого міста, замку Любарта, а також житлових районів. «Наше місто - найкраще місто», - йдеться на сайті Фонду.
«Лучани! Я щасливий з того, що разом із вами живу в час, коли нашому рідному Луцьку виповнюється 930 років. І вірю, що спільно ми зробимо наше місто ще кращим. Цінуйте і любіть Луцьк», - Ігор Палиця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 20
Лучанка
Показати IP
23 Серпня 2015 10:46
Дякую тому, хто змонтував цей ролик і підібрав гарну музику. При всьому моєму негативному ставленні до олігархів, Палиця дійшов висновку, що краще залишити про себе хорошу пам"ять земляків при житті, ніж іти на той світ багатим з порожніми руками. Не хлібом єдиним має жити людина.
Лучанка
Показати IP
23 Серпня 2015 10:46
Дух перехоплює. Дякуємо за прекрасне відео . справжній подарунок для лучан !З днем народження милий Луцьк !!!
123
Показати IP
23 Серпня 2015 10:53
Палиця супер! Фонд молодці!
тьтотя мотя
Показати IP
23 Серпня 2015 11:00
Більше хороших справ для рідного міста та його жителів, а не високих заборів біля своїх домівок. А за відео спасибі. Молодці!
Віктор
Показати IP
23 Серпня 2015 11:17
Дуже багато Палиця зробив для міста. Пишатися таким лучанином і земляком варто.
Крук
Показати IP
23 Серпня 2015 11:32
Клас
123
Показати IP
23 Серпня 2015 11:48
Підкажіть хто робить зйомку дронами у Луцьку
321 до 123
Показати IP
23 Серпня 2015 12:10
Ніхто не робить. Це Палиця купив дрон для варти порядку, і вони працюють з Фондом.
Так
Показати IP
23 Серпня 2015 11:51
Чудовому місту адекватну владу!
дітлахи.....
Показати IP
23 Серпня 2015 11:54
і що не кажи ,,,,не хочеться хвалити,але є за що ,-Дякую-, сказати і дорога біля будинку нашого і дитячий майданчик і сходи в нашій школі і спортивний майданчик у школі поряд...це лише маленька частинка, про яку вже можна голосно сказати. Дякуємо! і памятаємо )))))
Мрію про
Показати IP
23 Серпня 2015 12:15
те, щоб ПАЛИЦЯ став мером нашого міста. Було б нам всім добре.
СБУ
Показати IP
23 Серпня 2015 12:24
Хто мінусує коменти той поц. Бо все правда написано.
Іолай
Показати IP
23 Серпня 2015 12:39
Гарний ролик
Марина
Показати IP
23 Серпня 2015 14:22
Вже 7 років не живу в Луцьку, приїзджаю на свята до батьків. Вражає те що робить Фонд Палиці. Настільки масштабно і надзвичайно потужно. Команда професіоналів і високоморальних людей. Була приємно здивована персоналом на офісі розвитку кварталу. Навмисно пішла в інший, щоб пересвідчитися- там теж на найвищому рівні все поставлено. Дуже приємно за наше місто. Подяка і побажання успіхів Ігорю Палиці і його команді.
Я
Показати IP
23 Серпня 2015 15:07
згідний з Мариною. Працюють вони серйозно, а кастінг на роботу на офіси був не дитячий. Багато людей відсіяли. Товстенюк коли когось на Фонд бере, то співбесіди особисто проводить, а 'порішати' нереально.
Dexter
Показати IP
23 Серпня 2015 15:19
А де **** вул. ЛЬВІВСЬКА????
лучанин
Показати IP
23 Серпня 2015 22:23
круте відео.спочатку не повірив,що це Луцьк.Хто автор?
Вася
Показати IP
23 Серпня 2015 22:40
Плюс)))
Віктор
Показати IP
24 Серпня 2015 07:54
Супер,дуже гарний ролик! Автори молодці !!!
лучанка
Показати IP
30 Вересня 2015 01:05
Просто классс! Завжди любила наше місто, а тепер ще більше!!! А Палиця хороша людина, багато він зробив для міста- так може тільки справжній патріот свого краю!!!
Вчені виявили найпотужніші космічні промені, які у 40 000 разів перевищують енергію видимого світла
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
28 листопада: свята, події, факти. День подяки у США і День працівника системи фінансового моніторингу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
78-річна Шер оголосила про завершення музичної кар'єри
27 Листопада 2024 23:49
27 Листопада 2024 23:49
Від руїн до просторів майбутнього: у Луцьку обговорили польський досвід відновлення міст після війни
27 Листопада 2024 23:30
27 Листопада 2024 23:30
Зірка «Щоденників вампіра» зіграє головну роль у серіалі про війну в Україні
27 Листопада 2024 23:10
27 Листопада 2024 23:10
На Волині поголів’я лисиці перевищує допустиму норму у 5 разів
27 Листопада 2024 22:51
27 Листопада 2024 22:51
Волинь є лідером у затвердженні програм інформатизації на місцевому рівні
27 Листопада 2024 22:32
27 Листопада 2024 22:32
Пішов з життя режисер фільмів «Голий пістолет» та «Цілком таємно!»
27 Листопада 2024 22:13