Перевірили, наскільки чиста вода в Західному Бузі
![](/resize/450x339/r/files/news/2015/08-12/162409/20150812-pnam-110kb.jpg)
Західний Буг не лише мілкий, але й забруднений. Такі результати державного моніторингу якості поверхневих вод Волинської області у басейні річки Західний Буг.
Про результати аналізу якості воли повідомили у прес-службі волинських водогосподарників.
Оцінку води здійснювали працівник лабораторії якості води моніторингу вод та ґрунтів Волинської ГГМП у третьому кварталі 2015 року згідно із САН ПиН № 4630-88 «Санитарные правила и нормы охраны поверхностных вод от загрязнения» .
Басейн річки Західний Буг, державний моніторинг:
річка Західний Буг, село Литовеж: Виявлено перевищення концентрації заліза у 1,8 раза, перевищення гранично допустимих норм БСК5 у 1,2 раза, по інших показниках перевищень не виявлено. Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН, середньої жорсткості, підвищеної мінералізації;
річка Західний Буг, село Амбуків: Виявлено перевищення концентрації заліза у 1,8 раза, перевищення гранично допустимих норм БСК5 у 1,2 раза, по інших показниках перевищень не виявлено.Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН ,середньої жорсткості, підвищеної мінералізації;
річка Західний Буг, місто Устилуг нижче впадіння річки Луга: Виявлено перевищення концентрації заліза у 1,6 раза, перевищення гранично допустимих норм БСК5 у 1,2 раза, по інших показниках перевищень не виявлено.Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН, середньої жорсткості, підвищеної мінералізації;
річка Луга, права притока річки Західний Буг, село П’ятидні: Перевищень гранично допустимих норм не виявлено. Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН ,середньої жорсткості, підвищеної мінералізації .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про результати аналізу якості воли повідомили у прес-службі волинських водогосподарників.
Оцінку води здійснювали працівник лабораторії якості води моніторингу вод та ґрунтів Волинської ГГМП у третьому кварталі 2015 року згідно із САН ПиН № 4630-88 «Санитарные правила и нормы охраны поверхностных вод от загрязнения» .
Басейн річки Західний Буг, державний моніторинг:
річка Західний Буг, село Литовеж: Виявлено перевищення концентрації заліза у 1,8 раза, перевищення гранично допустимих норм БСК5 у 1,2 раза, по інших показниках перевищень не виявлено. Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН, середньої жорсткості, підвищеної мінералізації;
річка Західний Буг, село Амбуків: Виявлено перевищення концентрації заліза у 1,8 раза, перевищення гранично допустимих норм БСК5 у 1,2 раза, по інших показниках перевищень не виявлено.Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН ,середньої жорсткості, підвищеної мінералізації;
річка Західний Буг, місто Устилуг нижче впадіння річки Луга: Виявлено перевищення концентрації заліза у 1,6 раза, перевищення гранично допустимих норм БСК5 у 1,2 раза, по інших показниках перевищень не виявлено.Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН, середньої жорсткості, підвищеної мінералізації;
річка Луга, права притока річки Західний Буг, село П’ятидні: Перевищень гранично допустимих норм не виявлено. Вода у річці гідрокарбонатно-кальцієва з слаболужним рН ,середньої жорсткості, підвищеної мінералізації .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721938411)
Водогосподарник
Показати IP
18 Серпня 2015 16:15
ВН, 2 пункти:
1. Порівняйте мій нік та аналогічне слово у тексті.
2. Знайдіть на карті село в Іванічівському районі, яке, до речі, мало Магдебурзьке право, назва якого складається зі словосполучення "Литовська вежа".
![](/public/images/user_no_foto.png?1721938411)
Водогосподарник
Показати IP
18 Серпня 2015 16:50
Будь-ласка )))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721938411)
Водогосподарник
Показати IP
18 Серпня 2015 17:02
ААА-А-А-А !!! Не звернув увагу на заголовок )))) Це із серії "двіста" ?
З.І. Ще раз - будь-ласка )))
![](/public/images/user_no_foto.png?1721938411)
дивна людина до Водогосподарник
Показати IP
19 Серпня 2015 11:08
Дякуємо ;)
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
Сьогодні 22:35
Сьогодні 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
Сьогодні 22:17
Сьогодні 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
Сьогодні 21:59
Сьогодні 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
Сьогодні 21:41
Сьогодні 21:41
У Луцьку облаштували фанзону Олімпійських ігор
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Графіки вимкнення електрики на Волині 26 липня
Сьогодні 21:05
Сьогодні 21:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.