Перегрілися сервери: в Україні не працює Telegram
![](/resize/450x255/r/files/news/2018/04-29/243659/1497305395.jpg)
У країнах Європи, включно з Україною не працює або працює з перебоями месенджер Telegram.
«Серйозний перегрів однієї з груп серверів Telegram може привести до проблем з підключенням до месенджеру в європейських користувачів протягом наступних кількох годин», — написав у Твітері Павло Дуров.
Згідно з даними сервісу Downdetector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, станом на 3:40 за київським часом найбільше збоїв в роботі Telegram зафіксували у Великій Британії, Німеччині, Нідерландах, Італії та в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Серйозний перегрів однієї з груп серверів Telegram може привести до проблем з підключенням до месенджеру в європейських користувачів протягом наступних кількох годин», — написав у Твітері Павло Дуров.
Згідно з даними сервісу Downdetector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, станом на 3:40 за київським часом найбільше збоїв в роботі Telegram зафіксували у Великій Британії, Німеччині, Нідерландах, Італії та в Україні.
Massive overheating in one of the Telegram server clusters may cause some connection issues for European users within the next couple of hours. Apologies for the inconvenience – the problem is being solved.
— Pavel Durov (@durov) April 28, 2018
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Офіс генпрокурора перевіряє інформацію про розчленування українського військового росіянами
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
День Повітряних сил по-футбольному: у Луцьку на турнірі змагаються вісім команд. Фото
Сьогодні 16:23
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:23
З братом повернулися з-за кордону і пішли у військо: на Волині прощалися з Героєм Володимиром Гаврилюком
Сьогодні 14:57
Сьогодні 14:57
На Камінь-Каширщині загасили пожежу господарської будівлі
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
У Луцьку попрощалися з Героєм Романом Самусіком
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.