Пам’яті Богдана Ступки. ВІДЕО
![](/resize/450x338/r/files/news/2013/07-22/45355-1u.jpg)
Сьогодні, 22-ого липня, минув рік, як помер Богдан Ступка. Актор помер на 71-ому році життя від раку. Вчора, 21 липня, його колеги з театру імені Івана Франка зібралися на могилі друга і керівника. Він жив сценою і сім'єю, любив людей і був посланцем української культури в світі, йдеться в сюжеті ТСН.
Його погляд, інтонації не сплутати ні з ким. На площі перед театром Франка - знову квіти і фотографії зі сцени і з життя. Рік тому декілька тисяч людей прощалися зі Ступкою оплесками. Він народився для сцени, кажуть його колеги.
Театрові Франка Богдан Ступка віддав більше 30-ти років. Він жив театром і професією.
«Моє діло - бути на сцені, для актора - це бути на сцені» - ці слова Богдан Ступка казав у день святкування свого 70-тиріччя - вітання приймав у робочому кабінеті. Він ніколи не зачинявся для колег і для друзів.
У театрі Богдана Сільвестровича актори називали батьком - за його характер, за опіку і за гумор. «Він був наче батько, а яким може батько бути: і строгим, і лагідним, і справедливим», - каже актриса театру Інна Капоніс.
Богдан Ступка був відкритим до колег - на знімальному майданчику його чекали, а він поза роботою веселив усіх. На сцені Ступка міг показати все - драму, лірику, сатиру. Він залишався з театром до останнього.
За три дні до смерті Ступка взяв зі Станіслава Мойсеєва слово, що той стане художнім керівником театру Франка. «Він залишався людиною, яка була у вирі подій. Ступка ще мав творчі плани, кажуть - навіть в лікарні – репетирував», - розповідає Мойсеєв. «Була надія, що він ще ступить на сцену. Кажуть, коли помирав, він сказав три слова – чайка, мама і пиво», - каже Богдан Бенюк.
Згадка про маму - у них з Богданом Сільвестровичем був один день народження на двох. І Ступка навіть хотів померти в річницю смерті матері - 23 липня. Одного дня не вистачило. Актора не стало 22-го липня. А «чайка» - це «чеховська» чайка. Постановка її в театрі - була мрією Ступки. І його мрію здійснили.
Нагадаємо, 22 липня обірвалося життя легендарного українського актору театру і кіно Богдана Ступки. Він не дожив до свого 71-річчя один місяць. Ступка помер близько 6 години ранку в столичній лікарні «Феофанія», де провів останні чотири місяці. Ще півтора роки тому актор переніс операцію, й останнім часом важко хворів.
ЧИТАТИ ЩЕ: Люди, смерть яких приголомшила світ у 2012 році
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Його погляд, інтонації не сплутати ні з ким. На площі перед театром Франка - знову квіти і фотографії зі сцени і з життя. Рік тому декілька тисяч людей прощалися зі Ступкою оплесками. Він народився для сцени, кажуть його колеги.
Театрові Франка Богдан Ступка віддав більше 30-ти років. Він жив театром і професією.
«Моє діло - бути на сцені, для актора - це бути на сцені» - ці слова Богдан Ступка казав у день святкування свого 70-тиріччя - вітання приймав у робочому кабінеті. Він ніколи не зачинявся для колег і для друзів.
У театрі Богдана Сільвестровича актори називали батьком - за його характер, за опіку і за гумор. «Він був наче батько, а яким може батько бути: і строгим, і лагідним, і справедливим», - каже актриса театру Інна Капоніс.
Богдан Ступка був відкритим до колег - на знімальному майданчику його чекали, а він поза роботою веселив усіх. На сцені Ступка міг показати все - драму, лірику, сатиру. Він залишався з театром до останнього.
За три дні до смерті Ступка взяв зі Станіслава Мойсеєва слово, що той стане художнім керівником театру Франка. «Він залишався людиною, яка була у вирі подій. Ступка ще мав творчі плани, кажуть - навіть в лікарні – репетирував», - розповідає Мойсеєв. «Була надія, що він ще ступить на сцену. Кажуть, коли помирав, він сказав три слова – чайка, мама і пиво», - каже Богдан Бенюк.
Згадка про маму - у них з Богданом Сільвестровичем був один день народження на двох. І Ступка навіть хотів померти в річницю смерті матері - 23 липня. Одного дня не вистачило. Актора не стало 22-го липня. А «чайка» - це «чеховська» чайка. Постановка її в театрі - була мрією Ступки. І його мрію здійснили.
Нагадаємо, 22 липня обірвалося життя легендарного українського актору театру і кіно Богдана Ступки. Він не дожив до свого 71-річчя один місяць. Ступка помер близько 6 години ранку в столичній лікарні «Феофанія», де провів останні чотири місяці. Ще півтора роки тому актор переніс операцію, й останнім часом важко хворів.
ЧИТАТИ ЩЕ: Люди, смерть яких приголомшила світ у 2012 році
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723767791)
Лучанка
Показати IP
22 Липня 2013 11:09
Його не поважати неможливо...
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
15 Серпня 2024 22:11
15 Серпня 2024 22:11
Зеленський подав у Раду законопроєкт про ратифікацію Римського статуту МКС. Що це означає
15 Серпня 2024 21:53
15 Серпня 2024 21:53
На Луганщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Володимир Хаймик
15 Серпня 2024 21:35
15 Серпня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.