USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Острів на озері Світязь окупували баклани

5 Липня 2016 12:29
Баклани та сірі чаплі вже понад 10 років окуповують острів посеред озера Світязь. Це – єдині жителі острова, їх налічують до п’яти сотень.

Про це йдеться у відеосюжеті 24 каналу.

Від нашестя морські птахів потерпає місцева природа, особливо дістається чорній вільсі, адже птахи руйнують гілки дерев. Екологи переконані, якщо не розігнати птахів, то скоро острів стане непрохідними джунглями.

Окрім дерев, потерпають і мешканці водойм, адже птахи харчуються винятково рибою, особливо інтенсивно полюють в період нересту риби.

Якби не ці птахи, острів міг би стати "райським місцем" для туристів.

Боротися із птахами не дозволяю статус території – зона входить до природного заповідника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Свідоміт Показати IP 5 Липня 2016 12:54
Поліщуки хочуть заповідник заср*ти? Хай не лізуть в діло природи. Бурштина їм мало? Коли пики луснуть?
Кент до Свідоміт Показати IP 5 Липня 2016 23:01
Долбо..б, на Світязі бурштину нема.
Cергій Показати IP 5 Липня 2016 12:57
Що Ви на тих пташок грішите...рибу вони виловлюють в період нересту...сміхота! Візьміть катамаран і пропливіться - гляньте скільки там ятерів і сіток! Був на вихідні на Гряді - жах просто! Природоохоронної служби там взагалі немає, є лише дерибан потоків риби&грошей !!! А якщо погасати катером, то я сам за годинку - дві витягну десятки засобів незаконної ловлі риби + десятки кілограмів риби яку виловлюють баклани-браконьєри !!!
(:) Показати IP 5 Липня 2016 13:40
Якби не ці птахи, острів міг би стати "райським місцем" для туристів... То двайте вб'ємо 450 бакланів і зробимо "место" для наших 450 VIPів з ВР. Ононищенка першим туди відправити.
Перехожий Показати IP 5 Липня 2016 14:11
Який, бл*ть, "рай для туристів"? Не заважайте природі жити своїм життям! Ті ваші туристи будь-який рай на пекло перетворять. Птахи злітаються не через людську провину, а отже - це нормальний природний процес!
Postup до Перехожий Показати IP 5 Липня 2016 17:10
Може просто птахи летять туди саме тому, що там немає людей...