Основною причиною смороду в Луцьку є викиди м’ясопереробних підприємств, – Ігор Поліщук
Депутат Луцькради від партії УКРОП Ігор Поліщук вважає, що у смороді в місті винні перш за все м’ясопереробні та скотозабійні підприємства.
Про це він заявив у понеділок, 3 жовтня, під час круглого столу на тему неприємних запахів у Луцьку, - інформує «Волинь24».
Ігор Поліщук переконаний, що для вирішення питання смороду міська влада повинна сісти за переговорний стіл з представниками м’ясопереробних і скотозабійних підприємств, які працюють у місті та за його межами.
Також обранець громади виступає за підвищення вартості зливу нечистот і стічних вод у міську каналізацію для підприємців, посилення відповідальності за несанкціонований злив.
«50 тисяч гривень на місяць – це не та сума, через яку лучани повинні відчувати такі незручності», - наголосив депутат.
Він хоче, аби підприємства будували очисні споруди на своїй території, адже «викиди від м’ясопереробних і скотозабійних підприємств – одна з основних причин смороду».
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, лучани вже півроку скаржаться на нестерпний сморід. Однією з ймовірних причин неприємного запаху в міськраді називали несанкціонований злив відходів м’ясопереробних підприємств. Згодом муніципали упіймали автомобілі підприємств «Забіяка» та «Дмитрук», під час зливу нечистот у міську каналізацію. Керівники цих підприємств визнали, що частково порушили договір з КП “Луцькводоканал” на приймання стічних вод у міську каналізацію. Ще один порушник, якого упіймали - ПРАТ «ВОЛИНЬ ХОЛДИНГ», або, іншими словами, «Торчин Продукт».
Окрім того, автомобіль, з якого в міську каналізацію зливали нечистоти, виявили майже в центрі Луцька. Є підозри, що зливають нечистоти не лише в господарсько-побутову, а й в зливову каналізацію, що є причиною неприємного запаху в місті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це він заявив у понеділок, 3 жовтня, під час круглого столу на тему неприємних запахів у Луцьку, - інформує «Волинь24».
Ігор Поліщук переконаний, що для вирішення питання смороду міська влада повинна сісти за переговорний стіл з представниками м’ясопереробних і скотозабійних підприємств, які працюють у місті та за його межами.
Також обранець громади виступає за підвищення вартості зливу нечистот і стічних вод у міську каналізацію для підприємців, посилення відповідальності за несанкціонований злив.
«50 тисяч гривень на місяць – це не та сума, через яку лучани повинні відчувати такі незручності», - наголосив депутат.
Він хоче, аби підприємства будували очисні споруди на своїй території, адже «викиди від м’ясопереробних і скотозабійних підприємств – одна з основних причин смороду».
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, лучани вже півроку скаржаться на нестерпний сморід. Однією з ймовірних причин неприємного запаху в міськраді називали несанкціонований злив відходів м’ясопереробних підприємств. Згодом муніципали упіймали автомобілі підприємств «Забіяка» та «Дмитрук», під час зливу нечистот у міську каналізацію. Керівники цих підприємств визнали, що частково порушили договір з КП “Луцькводоканал” на приймання стічних вод у міську каналізацію. Ще один порушник, якого упіймали - ПРАТ «ВОЛИНЬ ХОЛДИНГ», або, іншими словами, «Торчин Продукт».
Окрім того, автомобіль, з якого в міську каналізацію зливали нечистоти, виявили майже в центрі Луцька. Є підозри, що зливають нечистоти не лише в господарсько-побутову, а й в зливову каналізацію, що є причиною неприємного запаху в місті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Саша
Показати IP
3 Жовтня 2016 21:48
В Зміїнці вирийте яму і возіть туди
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Вова до Саша
Показати IP
4 Жовтня 2016 06:51
Тобі під ворота, Зміїнець тут жо чого?
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Анонім
Показати IP
3 Жовтня 2016 23:33
Наше місто стає ще гавніше і гавніше(
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Вова
Показати IP
4 Жовтня 2016 06:52
сморід від несправної каналізації, а все інше просто щоб людям голови заморочити
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
віра
Показати IP
4 Жовтня 2016 07:06
А ще ,крім того, треба щоб зайнялися зливною каналіщацією в місті, бо стан іі жахливий, про що свідчать періодичні затоплення вулиць і будівель!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Поліщуку
Показати IP
4 Жовтня 2016 07:51
В радянські часи Луцький м"ясокомбінат переробляв за день 400 голів великої рогатої худоби(до 150 тон живої ваги) і ніякого смороду не було.Зараз м"са в області виробляється в три рази менше.Треба шукати істинну причину.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Петрусь
Показати IP
4 Жовтня 2016 09:21
Я вам скажу істинну причину. Цей сморід іде від асенізаційних машин Торчин-продукта. Я живу в Липлянах і бачу , і чую. Як тільки машина Торчин-продукта приїжджає, то відразу такий сморід, що очі виїдає. Нехай заборонять (хоча б на тиждень, в якості експерименту) Торчину зливати на очисних спорудах і побачите чи буде смердіти чи ні!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Знаю.
Показати IP
4 Жовтня 2016 13:43
Знають підприємці причину смороду .
![](/public/images/user_no_foto.png?1723208526)
Інна
Показати IP
5 Жовтня 2016 08:11
Потрібно владі реагувати.А ще сморід йде від заводу що виробляе мінвату за Модерн Експо.Я там живу і можу це підтвердити.
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Біля драмтеатру у Луцьку буде парковка
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
Дрони, квадрокоптери, зарядні станції: волинські воїни отримали черговий транш допомоги
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
У Раді пропонують удосконалити програму «єОселя»
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
У Луцьку п'яний водій не визнавав результату «Драгера» та пропонував патрульним хабар
Сьогодні 14:20
Сьогодні 14:20
Матері Героя з Торчина Руслана Карпюка вручили його орден
Сьогодні 14:03
Сьогодні 14:03
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.