Оновлений дитсадок у Кримному відсвяткував перший випускний
![](/resize/450x278/r/files/news/2019/06-13/270563/62444877_2263124163780253_1821681550777909248_n.jpg)
У селі Кримне Старовижівського району відбулася святкова подія – перший випускний дитячого садочка «Малятко». Вихователі і вже випускники дошкільного закладу з цього приводу влаштували справжнє свято для гостей.
Про це повідомляє прес-служба УКРОПу.
Малюки показали свої вміння, які здобули під час навчання протягом кількох місяців. «Малятко» працює лише півроку, а з дітьми раніше займалися на території школи і то, лише три години, а нині є гарне приміщення, і професійний колектив.
На святкову подію завітав і депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Михайло Імберовський.
«Ще один довгобуд перетворився на сучасний красень – дитсадок у Кримному і 65 маленьких кримненських дітлахів отримали можливість його відвідувати. Це стало можливим завдяки підтримці голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, депутатів облради і спільним зусиллям громади.
З обласного бюджету ми виділили спочатку 300 тисяч гривень для харчоблоку, який відповідатиме всім санітарним вимогам. Пізніше на утеплення фасаду садочка була виділена така ж сума. І уже є перші результати – заклад працює і сьогодні випускає своїх перших вихованців.
Споглядаючи на результати нашої спільної праці, отримую велике моральне задоволення. Також сподіваюся, що у цьому році відкриє свої двері і Любохинівська школа, яку жителі чекають уже аж 40 років!», – зазначив депутат.
Директор «Малятка» Ірина Максимчук зізнається, що без підтримки небайдужих людей дошкільний заклад так і залишився б мрією.
«Хочу щиро подякувати голові обласної ради Ігорю Палиці, депутату облради Михайлу Імберовському за підтримку та допомогу у відкритті нашого дитячого закладу», – зазначила керівник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба УКРОПу.
Малюки показали свої вміння, які здобули під час навчання протягом кількох місяців. «Малятко» працює лише півроку, а з дітьми раніше займалися на території школи і то, лише три години, а нині є гарне приміщення, і професійний колектив.
На святкову подію завітав і депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Михайло Імберовський.
«Ще один довгобуд перетворився на сучасний красень – дитсадок у Кримному і 65 маленьких кримненських дітлахів отримали можливість його відвідувати. Це стало можливим завдяки підтримці голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці, депутатів облради і спільним зусиллям громади.
З обласного бюджету ми виділили спочатку 300 тисяч гривень для харчоблоку, який відповідатиме всім санітарним вимогам. Пізніше на утеплення фасаду садочка була виділена така ж сума. І уже є перші результати – заклад працює і сьогодні випускає своїх перших вихованців.
Споглядаючи на результати нашої спільної праці, отримую велике моральне задоволення. Також сподіваюся, що у цьому році відкриє свої двері і Любохинівська школа, яку жителі чекають уже аж 40 років!», – зазначив депутат.
Директор «Малятка» Ірина Максимчук зізнається, що без підтримки небайдужих людей дошкільний заклад так і залишився б мрією.
«Хочу щиро подякувати голові обласної ради Ігорю Палиці, депутату облради Михайлу Імберовському за підтримку та допомогу у відкритті нашого дитячого закладу», – зазначила керівник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
У центрі Луцька 19-річний вдарив ножем чоловіка
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
Поблизу Афін вирує масштабна лісова пожежа, людей евакуюють
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.