Оформити будинкову книгу в Луцьку можна буде через «єдине вікно»
Новий порядок оформлення та реєстрації будинкових книг затвердили в Луцьку. Вже з 2017 року оформити будинкову книгу можна буде в ЦНАПі через «єдине вікно».
Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 21-го грудня.
Зі слів начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяження Юлії Соломко, законодавець не врегулював питання видачі будинкової книги, тому з цим доводиться розбиратися місцевій владі.
«Видача будинкової книги законодавчо не врегульована. Ми пропонуємо надавати цю послугу у форматі «єдиного вікна» й робити це через ЦНАП», - наголосила Соломко.
Таку ініціативу підтримали члени виконкому та більшістю голосів ухвалили таке рішення. Відповідно, вже за новою послугою можна буде звертатися в ЦНАП вже з 2017 року.
Для цього власник (співвласники) будинку чи квартири подає заяву та наступні документи:
- паспорт власника (співвласників) будинку, квартири, житлового приміщення тощо;
- документи на право власності на будинок, квартиру, житлове приміщення тощо або на його частину (крім випадків, коли право власності на такий об’єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);
- технічний паспорт на житловий будинок, квартиру, житлове приміщення тощо (крім випадків, коли право власності на такий об’єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);
- попередню будинкову книгу (у разі її заміни або виділу (поділу) житлового будинку, квартири, житлового приміщення тощо).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 21-го грудня.
Зі слів начальника відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяження Юлії Соломко, законодавець не врегулював питання видачі будинкової книги, тому з цим доводиться розбиратися місцевій владі.
«Видача будинкової книги законодавчо не врегульована. Ми пропонуємо надавати цю послугу у форматі «єдиного вікна» й робити це через ЦНАП», - наголосила Соломко.
Таку ініціативу підтримали члени виконкому та більшістю голосів ухвалили таке рішення. Відповідно, вже за новою послугою можна буде звертатися в ЦНАП вже з 2017 року.
Для цього власник (співвласники) будинку чи квартири подає заяву та наступні документи:
- паспорт власника (співвласників) будинку, квартири, житлового приміщення тощо;
- документи на право власності на будинок, квартиру, житлове приміщення тощо або на його частину (крім випадків, коли право власності на такий об’єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);
- технічний паспорт на житловий будинок, квартиру, житлове приміщення тощо (крім випадків, коли право власності на такий об’єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);
- попередню будинкову книгу (у разі її заміни або виділу (поділу) житлового будинку, квартири, житлового приміщення тощо).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.