Новий садочок у Луцьку відкриють у серпні
![](/resize/450x341/r/files/news/2016/07-27/196836/original-4asdd1w.jpg)
Новий дитячий садочок, який відкриють у Луцьку, розрахований на 4 групи, де навчатимуться 75 дітей.
Про це йшлося під час чергового 11-го засідання сесії Луцької міської ради сьогодні, 27 липня.
Депутати міської ради підтримали рішення «Про створення комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №41 Луцької міської ради Волинської області» та затвердження його Статуту».
У Луцьку виникла необхідність у відкритті дошкільного навчального закладу №41, на 4 вікових групи для охоплення ще понад 75 дітей дошкільною освітою.
Новий садочок облаштували у колишньому приміщенні ДНЗ №21, що знаходиться на вулиці Декабристів, 23. Попередньо там знаходились сторонні організації, проте після реконструкції там облаштували дитячий садок. Відкрити його планують вже у серпні 2016 року.
Начальник відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко подякувала депутатам міської ради та міському голові від батьків та освітян за сприяння у відкритті садочку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час чергового 11-го засідання сесії Луцької міської ради сьогодні, 27 липня.
Депутати міської ради підтримали рішення «Про створення комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №41 Луцької міської ради Волинської області» та затвердження його Статуту».
У Луцьку виникла необхідність у відкритті дошкільного навчального закладу №41, на 4 вікових групи для охоплення ще понад 75 дітей дошкільною освітою.
Новий садочок облаштували у колишньому приміщенні ДНЗ №21, що знаходиться на вулиці Декабристів, 23. Попередньо там знаходились сторонні організації, проте після реконструкції там облаштували дитячий садок. Відкрити його планують вже у серпні 2016 року.
Начальник відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко подякувала депутатам міської ради та міському голові від батьків та освітян за сприяння у відкритті садочку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231231)
БАТЬКИ СУСІДНЬГО САД
Показати IP
18 Серпня 2016 19:29
ШАНОВНА ! ЧИ НЕ ЗДАЄТЬСЯ ВАМ ЩО ВИ ЗАБАГАТО ВМПЕНДРЮЄТЕСЬ БУДЕТЕ БАГАТО БРАТИ ВДАВИТЕСЬ, Оставте іншим дітям, а то інші діти спотикаються по асфальті.На що дивиться міська влада. Прийміть новоспечена запвідувачка до уваги.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231231)
батьки
Показати IP
18 Серпня 2016 19:35
шановний Гребенюк не здається вам що оті декоративні насадження це вже лишнє, дайте ще іншим. А внески по 600 гривень шановна завідувачка разом з завгоспом занадто. Так можна вдавитися,
![](/public/images/user_no_foto.png?1723231231)
батьки
Показати IP
19 Серпня 2016 17:32
шанловна, чине здається вам що це показуха. Декоративні дерева які ви висадили це вже лишнє. Кращен поділіться з іншим садком, вам вже достатнгьо
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
Сьогодні 22:06
Сьогодні 22:06
Уряд спростив ввезення енергетичних товарів в Україну
Сьогодні 20:50
Сьогодні 20:50
У ДТП в Києві загинув військовий з Волині Михайло Ковальчук
Сьогодні 20:31
Сьогодні 20:31
На Волині попрощались із Героєм Сергієм Грищуком
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
У Луцьку мотоцикліст зіткнувся з таксі, постраждала жінка
Сьогодні 19:32
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:32
Лише після отримання посвідки на проживання: ще одна країна ЄС посилила вимоги для українців
Сьогодні 19:13
Сьогодні 19:13
У Луцьку стартував мистецький інклюзивний табір
Сьогодні 18:54
Сьогодні 18:54
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.