Нововолинського викладача-педофіла звільнили з роботи
![](/resize/450x163/r/files/news/2015/06-26/157955/igiICWIklZ8.jpg)
Відмінник освіти України, спеціаліст вищої категорії, заступник директора з виховної роботи Нововолинського ВПУ Віктор Володимирович Панасюк, написав заяву на звільнення.
Про це йдеться у коментарі директора навчального закладу Валентини Приступи нововолинському телеканалу СТН.
Нагадаємо, після опублікованого в мережі відео, де Віктор Панасюк відверто зізнається, що не проти інтимної близькості з малолітніми, був відсторонений від роботи. А потім він пішов на лікарняний через погане самопочуття.
Увага! Відеозапис містить нецензурну лексику!Новина, що викладач ВПУ підозрюється у розбещені неповнолітніх, облетіла не лише Волинську область, але й всю Україну. Особливо це не на користь авторитету навчального закладу, з огляду на початок вступної кампанії.
В училищі провели збори, на яких і вирішили долю колеги, який завдав моральної шкоди навчальному закладу.
Окрім двох працівників, всі інші проголосували проти викладацької діяльності Віктора Панасюка у стінах ВПУ.
До слова, сам підозрюваний на засідання зборів не з’явився.
Валентина Приступа розповіла: «Після першого лікарняного, Віктор Володимирович хотів взяти відпустку. А відпустка – це продовження перебування людини на роботі. І я змушена була подати на профком, щоб дали дозвіл на його звільнення. Після зборів він знову взяв лікарняний. Але на день закінчення лікарняного, я підписала йому заяву на звільнення».
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, міліція розпочала розслідування за фактом вчинення розпусних дій після того, як у Нововолинську група активістів за розбещення десятикласника спіймала заступника директора навчального закладу: чоловік намагався вчинити розпутні дії щодо неповнолітнього - вів інтимну переписку та показував фото своїх статевих органів 15-річному хлопчику, від імені якого зареєструвались на сайті знайомств активісти.
Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. У випадку доведення вини чоловіку загрожує покарання – до п’яти років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться у коментарі директора навчального закладу Валентини Приступи нововолинському телеканалу СТН.
Нагадаємо, після опублікованого в мережі відео, де Віктор Панасюк відверто зізнається, що не проти інтимної близькості з малолітніми, був відсторонений від роботи. А потім він пішов на лікарняний через погане самопочуття.
Увага! Відеозапис містить нецензурну лексику!Новина, що викладач ВПУ підозрюється у розбещені неповнолітніх, облетіла не лише Волинську область, але й всю Україну. Особливо це не на користь авторитету навчального закладу, з огляду на початок вступної кампанії.
В училищі провели збори, на яких і вирішили долю колеги, який завдав моральної шкоди навчальному закладу.
Окрім двох працівників, всі інші проголосували проти викладацької діяльності Віктора Панасюка у стінах ВПУ.
До слова, сам підозрюваний на засідання зборів не з’явився.
Валентина Приступа розповіла: «Після першого лікарняного, Віктор Володимирович хотів взяти відпустку. А відпустка – це продовження перебування людини на роботі. І я змушена була подати на профком, щоб дали дозвіл на його звільнення. Після зборів він знову взяв лікарняний. Але на день закінчення лікарняного, я підписала йому заяву на звільнення».
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, міліція розпочала розслідування за фактом вчинення розпусних дій після того, як у Нововолинську група активістів за розбещення десятикласника спіймала заступника директора навчального закладу: чоловік намагався вчинити розпутні дії щодо неповнолітнього - вів інтимну переписку та показував фото своїх статевих органів 15-річному хлопчику, від імені якого зареєструвались на сайті знайомств активісти.
Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. У випадку доведення вини чоловіку загрожує покарання – до п’яти років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1723447760)
мати
Показати IP
26 Червня 2015 14:22
жах. Боже милий, що за світ. це такі люди нас навчали та наших дітей навчають. хворе суспільство...не має слів.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723447760)
Анатоль_
Показати IP
26 Червня 2015 15:11
Пані Наташко Семєнівно! Агов!
![](/public/images/user_no_foto.png?1723447760)
Ірина
Показати IP
26 Червня 2015 15:55
Збори в училищі нагадують радянські часи: партзбори, моральність.... Ніхто не заперечує вини педагога, але звільнити можна було якось цивілізованіше, більш по-європейському чи як.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723447760)
колега
Показати IP
3 Липня 2015 18:04
ШОК! Панасюк завжди був трохи дивакуватий, але сьогодні взнала цю новину-я просто в шоці. Колектив завжди працює на випередження, кращий заклад Волині, Валентино Тримайтесь, ви все одно найкращі!
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
У центрі Луцька 19-річний вдарив ножем чоловіка
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
Поблизу Афін вирує масштабна лісова пожежа, людей евакуюють
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.