Нічний снігопад у Луцьку. Фоторепортаж
![](/resize/450x244/r/files/news/2017/12-10/233566/6866-1.jpg)
Відволіктися від буденних клопотів та згадати, що вже зовсім мало днів лишилося до найбільш очікуваних зимових свят, могли лучани у засніженому вечірньому Луцьку.
Поки у театрі ляльок для лучан джазували виконавці з Польщі та Києва, місто засипав лапатий сніг, перетворивши центр Луцька на декорації для зимової казки.
Засніжені вулиці, перехожі, які, зрадівши по-справжньому зимовій погоді, грали у сніжки просто на Театральному майдані та вогні ліхтарів, що світять крізь заметіль: яким постав Луцьк у вечірні години снігопаду – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Поки у театрі ляльок для лучан джазували виконавці з Польщі та Києва, місто засипав лапатий сніг, перетворивши центр Луцька на декорації для зимової казки.
Засніжені вулиці, перехожі, які, зрадівши по-справжньому зимовій погоді, грали у сніжки просто на Театральному майдані та вогні ліхтарів, що світять крізь заметіль: яким постав Луцьк у вечірні години снігопаду – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721726187)
Лучанка
Показати IP
10 Грудня 2017 10:22
Нарешті не перепощені чиїсь фото з фейсбука
![](/public/images/user_no_foto.png?1721726187)
Крук
Показати IP
10 Грудня 2017 17:33
Чудові фото, прекрасний Луцьк :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721726187)
Анонім
Показати IP
11 Грудня 2017 19:25
Відомо що вулиця Л.Українки оголошена як вулиця вільна від куріння. І, мабуть, як насмішка над цим фактом, на цій вулиці біля кафе виставлена скульптура палільника з трубкою.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721726187)
Andrij
Показати IP
11 Грудня 2017 23:21
Бе б я не знаходився завжди згадую своэ рiдне мiсто Луцьк.
У селі біля Луцька через замикання в акумуляторі шурупокрута ледь не згоріла господарська будівля
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
Рожищенська громада попрощалася з Героєм Ігорем Боцьком
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
На Закарпатті собака вівчарів покусав туристку з Волині
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.