USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.35 41.55
  • PLN 10.60 10.75

Неякісне масло в луцькі дитсадки постачало місцеве підприємство

7 Лютого 2017 17:42
Приватне підприємство з Луцька привозило в ДНЗ міста неякісні продукти.

Про це йдеться у відповіді на рекомендацію бюджетної комісії міськради за підписом начальника міського управління освіти.

Нагадаємо, деякі закупівлі продуктів у міські садочки зірвалися, у тому числі через нечесних постачальників. Тому члени комісії порадили не укладати з такими підприємцями угод.

В листі йдеться, що недобросовісний постачальник, який постачав неякісне масло, відмовився від виконання договору та пролонгації для ПП «Торгпродгруп».
Підприємство зареєстроване в Луцьку. З відкритих джерел відомо, що торік ПП «Торгпродгруп» виграло тендери на постачання продуктів, оголошені управлінням освіти міськради та відділом освіти Ківерцівської райдержадміністрації Волинської області.

Зокрема, відділ освіти Ківерцівської РДА у 2016 році у згаданого підприємства придбав 20 тис. кг вершкового масла на суму 2, 010 млн. грн.

А управління освіти Луцької міськради для садочків у цього ж підприємства придбало 17,410 кг масла на суму 1,739 955 мільйона гривень у березні минулого року. У січні «Торгпродгруп» виграло тендер на постачання 13,3 тисячі кг сметани на суму 372,400 тис. грн. А в лютому стало переможцем тендеру на 144 тис. грн за постачання 2 тис. кг масла в ДНЗ Луцька.

Крім того, у 2015 році це ж підприємство виграло тендери на постачання продуктів в освітні заклади Нововолинська, Луцька та Княгининівську спеціалізовану школу-інтернат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Андрійчук В.М. Показати IP 7 Лютого 2017 17:56
В кожної проблеми повинно бути : - прізвище , ім'я і по батькові . Вивчайте і приймайте рішучі міри ...!!!
Володимир Показати IP 7 Лютого 2017 19:03
72.5% це взагалі марганрин, а не масло. Масло від 82%... це собі під горілочку мажте це. Дітям, то користі з цього?
Закусь до Володимир Показати IP 7 Лютого 2017 21:21
Привчають к закусі.
ВОЛИНСЬКИЙ ЗНАЙКО Показати IP 7 Лютого 2017 19:07
Керівник Торгпродгруп КОВАЛЬЧУК ДМИТРО В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ, зараз це ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КВІД КОМ" і надалі приймає участь в тендерах у Волинській області
? Показати IP 7 Лютого 2017 19:29
Думали що москалі привозять?
Мятник до ? Показати IP 7 Лютого 2017 21:23
Москальське по москальські якісно.
Зірка Показати IP 7 Лютого 2017 20:03
Так там пише що якомусь боянвському не дозволено возити а не торгу..
123 Показати IP 7 Лютого 2017 20:30
А чому завідуючі садочків не оформляли повернення, якщо продукти неякісні?
321 Показати IP 7 Лютого 2017 20:45
А є якісь висновки незалежних органів що поставлялась неякісна продукція?бо цей документ фількіна грамота?
Це просто Жах Показати IP 7 Лютого 2017 21:19
І тут прославився Веремчук Вадим. За усіма цими ФОП ами стоїть ця особа.
До Всезнайок Показати IP 7 Лютого 2017 22:10
А що значить неякісне масло ? У нас все масло -немасло. І 82 % -з маргарином. Особливо відчувається після домашнього масла....По чому визначили? Як завідуюча могла визначити ? Питаю, бо також закупляємо в Торгпродукті "молочку" Бояновський, Ковальчук, Веремчук - то хто ж , ВСЕЗНАЙКИ ????
Оса Показати IP 8 Лютого 2017 10:21
Коли на ринку стоять селяни продають молочні продукти то працівники ветслужби так хвайно беруть аналізи "банками" і висновки відразу є навіть лабораторні дослідження миттєві.А чому в ФОПів так не можна???? Чому неможуть заключити договір з підсобними (селянськими) господарствами проводячи час від часу перевірку на якість та умови виробництва зразу з селянами .Хіба якщо селянин у якого 2-3-4 корови невзмозі забезпечити молочкою садок чи молоко на заводах не з тих же корів .Більшість селянських господарств здають молоко за копійки на заводи а там його вже наповнюють всякою гидитою і ми купуємо .
Знаючий Показати IP 8 Лютого 2017 10:48
Що за лист не можу зрозуміти.Що за не освідчена людина його писала.Я так поняв пішла коса на камінь і вже почали викладати що небудь.Та той "начальник" і його банда не знають взагалі що роблять...