USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Не можна лягати на ліжко, овочів не давали їсти з січня. Мати двох дітей розповіла, як її катують у СІЗО в Бресті

29 Березня 2021 07:40
Представниця громадянської кампанії «Європейська Білорусь», опозиціонерка Поліна Шарендо-Панасюк звернулася до правозахисників, міжнародних організацій та медіа.

Політикиня описала ставлення до неї та інших політв’язнів у брестському СІЗО, де вона наразі незаконно утримується режимом Лукашенка, передає Еспресо.TV.

Фотокопію її рукописного листа на дві сторінки 28 березня оприлюднив телеграм-канал Баста.

«В’язнів зобов’язують перебувати в сидячому положенні з 06.00 до 22.00, тобто 12 годин на добу. За спробу прилягти загрожують приміщенням в карцер», – пише вона.
Як наслідок, навіть у здорових людей незабаром виникають проблеми з хребтом і тиском. У медобслуговуванні при цьому в СІЗО відмовляють.

На думку Шеренди-Пасанюк, подібне є нічим іншим як «тортурним режимом дня».

Вкрай гнітюча ситуація і з харчуванням.

«Восстанє овочі були присутні в раціоні у 20-их числах січня», – заявляє Поліна Шеренда-Пасанюк.
На волі у неї залишилися двоє неповнолітніх дітей.

Зауважимо, кількість фігурантів політичних справ у Білорусі наблизилася до тисячі. Політичних репресій такого масштабу в континентальній Європі не було з часів «чорних полковників» 1970-х років у Греції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 29 Березня 2021 08:24
дивна форма мазохiзму
Бульба Політикині Показати IP 29 Березня 2021 08:46
То що, помогли тобі твої ляхи?
ОДІН. Показати IP 29 Березня 2021 08:57
А чому вона в сізо?І це все брехня на дурників розрахована.
001 Показати IP 29 Березня 2021 09:57
Дорогенька наша опозиціонерка Поліна Шарендо-Панасюк краще би ви сиділи вдома та виховували своїх неповнолітніх дітей, а не штовхались з такими самими, як ви на маршах протесту проти влади Білорусії по вулицях м. Бреста. Ось якби ви були б справжньою матір'ю, то сиділи би зараз не у СІЗО, а з дітьми.
Цікава Показати IP 29 Березня 2021 10:14
А скакати хоч дають?
Порада *матері* двох Показати IP 29 Березня 2021 11:31
Потрібно було робити правильний вибір - вибирати дітей, сім'ю, і пам'ятати, що Ви - мати, а не волочитися вулицями незрозуміло чого. Чого вам бракувало? Погано жити в Білорусі? Чемодан в руки і гайда в Україну. Відчуєте смак виживання.
Клава Показати IP 29 Березня 2021 11:56
Какие молодцы белорусы !!! Как они защищают достигнутые нелегким трудом экономическую и главное социальную стабильность, дисциплину и порядок в стране. Они понимают к каким последствиям может привести хаос на улицах Минска и других городов и сел республики. Браво !!!
777 Показати IP 29 Березня 2021 12:14
Это кичман.девочка а не дом отдыха или санаторий. Овощи? Может еще шампанского подать?