USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Найпатріотичніша область України – Волинська. Дослідження

30 Грудня 2018 22:43
Волинську область визнали найпатріотичнішим регіоном України.

Відповідно до дослідження групи "Рейтинг", 87% волинян пишаються тим, що вони українці.

91% волинян гордяться тим, що вони народилися і проживають на Волині, а 92% – тим, що живуть у своєму місті чи селищі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
антон Показати IP 31 Грудня 2018 01:19
не найпатріотична а найбільше порохоботів в області серед інших просто і все.
Я Показати IP 31 Грудня 2018 06:08
патріот той хто пишається,що не ясно?
ЯЯ Показати IP 31 Грудня 2018 10:32
Мамо, нас люди хвалять !
Попереду перших ! Показати IP 31 Грудня 2018 10:50
Панам свою працю за копійки продаємо. Податки з євроблях платити не хочемо. Ліс - на експорт. Получимо пенсію, троха позичимо і заплатимо за газ. Влада - нас влаштовує, бо обдирає щиро, по-українськи. Магазін, сігарєта, карочє - харашо !Розумом не переобтяжені .Дупа гола, спина в глині - головне, шо патріоти !
Анонім Показати IP 31 Грудня 2018 11:22
Медведчуківські підстилки зараз тут розкажуть про патріотизм)
Анонім до Анонім Показати IP 31 Грудня 2018 14:49
Ти лох?
Хватить партій Показати IP 31 Грудня 2018 14:42
Я люблю територію українську , бо українка, країну - Україну (а не владу фальшиву від села і до столиці)
Степан (Крымчанин) до Хватить партій Показати IP 31 Грудня 2018 17:41
Погоджуюсь з Вами. Я особисто люблю країну Україна, та ненавиджу державу Україна. На жаль мало хто усвідомлює різницю між "країною" та "державою".
бритва оккама Показати IP 1 Січня 2019 22:47
патріотизм - руйнівна,психопатична форма ідиотизму...Джордж Бернард Шоу