USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.45
  • PLN 10.35 10.55

Нацгвардія звернулась до Порошенка

6 Червня 2014 14:09
Громадський штаб Національної гвардії України вимагає від новообраного президента запровадити надзвичайний стан на сході, посилити прикордонні війська частинами Збройних сил і закрити кордон із Росією. Вимоги оприлюднив сьогодні у Києві начальник громадського штабу Нацгвардії Володимир Волков, повідомляє Радіо Свобода.

Гвардійці також пропонують керівникам держави розгорнути широкомасштабну військову операцію на Донеччині і Луганщині з використанням армії, Національної гвардії і народного ополчення для знищення бойовиків.

«Ми пропонуємо уточнення щодо антитерористичної операції: змінити назву на широкомасштабну військову операцію. Це змусить наших діячів визнати, що ми перебуваємо у стані війни, і визначити, що у нас є ворог. І тоді у дію вступають військові закони, за якими буде проведена широкомасштабна операція, яка не може тягнутись роками і яка має завершитись у встановлений термін», – зазначив Волков.

Гвардійці також вимагають притягнути до відповідальності, згідно з законами військового часу, посадовців, винних, як ідеться у вимогах, у злочинній бездіяльності, саботажі і прямій зраді України.

Нагадаємо, вчора терористи з боку Росії атакували прикордонний пункт «Маринівка», особовий склад прикордонників прийняв бій, на допомогу силовикам прийшла авіація, і завдала по терористах авіаудари.

На відео: Пункт пропуску "Маринівка" після тривалого бою
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
44 Показати IP 6 Червня 2014 14:25
коментар було видалено
44 ДО АДМІНІСТРАТОРА до 44 Показати IP 6 Червня 2014 17:03
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
Я Показати IP 6 Червня 2014 16:21
Не будте кровожадними, оставте СХІД у спокоі! Там багато розумних людей, хоча б потому что вирішили націоналізувати майно олігархів!
44 ДО АДМІНІСТРАТОРА до Я Показати IP 6 Червня 2014 17:03
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
DeLf Показати IP 6 Червня 2014 16:35
коментар було видалено
44 Показати IP 6 Червня 2014 16:53
Усі коментарі, які суперечать поглядам автора статті і господаря сайту, буде видалено! Ганьба ХЕРОЯМ !!
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 17:00
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 17:01
Тільки хунта хоче війни!
44 ДО АДМІНІСТРАТОРА до Анонім Показати IP 6 Червня 2014 17:06
Видаляй коменар!
44 до Анонім Показати IP 6 Червня 2014 17:12
і ще - прибічники і "поклонники" хунти!
ФигВам Показати IP 6 Червня 2014 17:28
коментар було видалено
44 Показати IP 6 Червня 2014 17:47
Крові, крові хочуть! Коли вже вистачить??
Анонім до 44 Показати IP 6 Червня 2014 18:08
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 6 Червня 2014 20:05
Вимоги Громадського штабу нацгвардії обгрунтовані, з путінськими бандами на території України треба рішуче кінчати!