На Волині відкрили меморіальний знак видатному краєзнавцю.ФОТО.ВІДЕО
![](/resize/450x311/r/files/news/2013/05-19/42170-1u.jpg)
Урочистості з нагоди відкриття меморіального знаку - пам’ятної дошки Василю Кмецинському - відбулися у Камінь-Каширському.
Про це інформують Вісті Каменя.
Пам’ятну дошку розмістили на фасаді приміщення, де розташовані Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей та Будинок дитячої та юнацької творчості.
Захід вела директор музею Наталія Пась.
Вшанувати видатного діяча прийшли представники і молодших і старших поколінь району. Відвідали захід і посадовці - голова Камінь-Каширської РДА Іван Вовк, голова районної ради Віктор Сус, начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Лисюк та міський голова Василь Бондар. Також серед присутніх - родина Василя Михайловича.
Довідково:
Василь Кмецинський - видатний краєзнавець, педагог, перший директор і співзасновник Камінь-Каширського районного народного історико–краєзнавчого музею. Автор ряду публікацій на краєзнавчу тематику, зокрема: «Місто над Циром» (історико-краєзнавчий нарис), «Роман Мстиславович – засновник Каменя-Каширського та його навколишніх сіл», «Історія Каменя-Каширського» та інші.
У 1985 році музею за його діяльність присвоїли найменування «Народний» Міністерства культури України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують Вісті Каменя.
Пам’ятну дошку розмістили на фасаді приміщення, де розташовані Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей та Будинок дитячої та юнацької творчості.
Захід вела директор музею Наталія Пась.
Вшанувати видатного діяча прийшли представники і молодших і старших поколінь району. Відвідали захід і посадовці - голова Камінь-Каширської РДА Іван Вовк, голова районної ради Віктор Сус, начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Лисюк та міський голова Василь Бондар. Також серед присутніх - родина Василя Михайловича.
Довідково:
Василь Кмецинський - видатний краєзнавець, педагог, перший директор і співзасновник Камінь-Каширського районного народного історико–краєзнавчого музею. Автор ряду публікацій на краєзнавчу тематику, зокрема: «Місто над Циром» (історико-краєзнавчий нарис), «Роман Мстиславович – засновник Каменя-Каширського та його навколишніх сіл», «Історія Каменя-Каширського» та інші.
У 1985 році музею за його діяльність присвоїли найменування «Народний» Міністерства культури України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Закінчилася Волинь, а з нею і дорога: чи відремонтують на Рівненщині 11 км міжнародної траси
Сьогодні 19:30
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.