Волинянина затримали з 2 кг бурштину. Відео
![](/resize/450x298/r/files/news/2017/08-11/224332/13.jpg)
Прикордонники виявили майже 2 кілограми «сонячного каміння», яке мешканець Волині намагався приховано перемістити до Польщі, повідомляє Держприкордонслужба України.
Учора в міжнародному пункті пропуску «Ягодин» прикордонники спільно з митниками за наявною інформацією оперативних співробітників в автомобілі «Альфа-Ромео», під керуванням громадянина України, виявили майже 2 кілограми прихованого каміння бурштину.
«Сонячне каміння» мешканець Волині намагався незаконно перемістити через державний кордон до Польщі, сховавши його в багажному відділенні в запасному колесі.
Наразі бурштин вилучено встановленим порядком та направлено на експертизу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Учора в міжнародному пункті пропуску «Ягодин» прикордонники спільно з митниками за наявною інформацією оперативних співробітників в автомобілі «Альфа-Ромео», під керуванням громадянина України, виявили майже 2 кілограми прихованого каміння бурштину.
«Сонячне каміння» мешканець Волині намагався незаконно перемістити через державний кордон до Польщі, сховавши його в багажному відділенні в запасному колесі.
Наразі бурштин вилучено встановленим порядком та направлено на експертизу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Дике життя у великому місті»: у Луцьку провели масштабне дослідження зеленої зони вздовж Стиру
Сьогодні 20:44
Сьогодні 20:44
На Волині зменшується кількість великої рогатої худоби
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
Квадрокоптери, РЕБи, БПЛА та інша техніка: Луцькрада спрямувала військовим чергову допомогу
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
Честь і слава загиблим воїнам: ковельчани віддали останню шану Герою Віталію Кухарчуку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.