На «Ягодині» прикордонники не пропустили гербіциди із Польщі
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/08-31/200406/image002.jpg)
Учора в пункті пропуску «Ягодин» у транспортному засобі «ДАФ» польської реєстрації, який перевозив до України трактор та навантажувач, прикордонники Луцького загону спільно з митниками виявили приховану партію гербіцидів.
Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.
При подальшій перевірці з’ясувалося, що ковш до трактора, який віз поляк, теж не був заявлений у товаросупровідних документах.
На даний час у водія вантажівки, громадянина Польщі, вилучено 28 коробок, 84 каністри та 56 пляшок з гербіцидами різних марок, а також тракторний ковш.
Наразі сума оцінки незадекларованого та вилученого товару встановлюється.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.
При подальшій перевірці з’ясувалося, що ковш до трактора, який віз поляк, теж не був заявлений у товаросупровідних документах.
На даний час у водія вантажівки, громадянина Польщі, вилучено 28 коробок, 84 каністри та 56 пляшок з гербіцидами різних марок, а також тракторний ковш.
Наразі сума оцінки незадекларованого та вилученого товару встановлюється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217209)
Pl
Показати IP
31 Серпня 2016 12:06
Програма залучення інвесторів в дії
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217209)
до РІ
Показати IP
31 Серпня 2016 13:23
Гербіциди це отруйні речовини,ними обробляють посіви культур,які ми потім споживаємо.І,відповідно,до законодавства,вони повинні бути сертифіковані.Те,що вилучили,це правильно.Невідомо що і якої якості завозилося до нас в країну .Хоч трішки менше будуть нас труїти можливими фальсифікатами.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217209)
PL до до РІ
Показати IP
31 Серпня 2016 15:02
Формально правильно що вилучили. Проте на фоні ситуації в країні це виглядає смішно. Для таких бізнесменів які створюють інвестиції в с/г навпаки повинні створюватись максимально спрощені умови роботи-в тому числі звільненні від мита, бо в подальшому це вернеться з податками.Гірбициди не становлять загрози якщо їх правильно використовувати. По Вашій логіці всі препарати які "пройшли перевірку" і отримали в нас сертифікат - відповідають якості,а гірбицид концерну BASF (видно на фото)- підробка.Думаю навпаки, що труять ті які бадяжать тут, платячи за сертифікати чиновникам.Будуйте свою європу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217209)
33
Показати IP
31 Серпня 2016 13:41
Бач які принципіальні! Отакі й повинні будувати наше майбутнє.
![](/public/images/user_no_foto.png?1723217209)
55 до 33
Показати IP
31 Серпня 2016 18:22
крім ковша, потрібно було ще вилучити чотири колеса на тракторі...
У Росії почали блокувати захищений месенджер Signal
Сьогодні 17:22
Сьогодні 17:22
Волинських будівельників привітали з професійним святом
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
У постачальника продуктів для Міноборони вилучили понад €4,7 мільйона «чорної» готівки
Сьогодні 15:41
Сьогодні 15:41
На Сумщині загинув молодий майор з Волині Борис Степанюк
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.