На Волині затримали контрабандистів з 3000 пачок цигарок
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/11-08/256731/IMG-20181107-WA0006.jpg)
На короні з Польщею затримали двох громадян України з двома великогабаритними сумками тютюнових виробів, ймовірно, мали переправлятись до сусідньої Польщі.
Про це інформує прес-служба Луцького прикордонного загону.
"Реалізовуючи інформацію представників оперативних підрозділів Північного регіонального управління прикордонники відділення «Рівне» поблизу державного кордону затримали двох громадян України з двома великогабаритними сумками тютюнових виробів", - йдеться у повідомленні.
3 тисячі пачок курива різних найменувань без українського акцизу та двох осіб доставили до відділу прикордонної служби для подальшого складання процесуальних документів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує прес-служба Луцького прикордонного загону.
"Реалізовуючи інформацію представників оперативних підрозділів Північного регіонального управління прикордонники відділення «Рівне» поблизу державного кордону затримали двох громадян України з двома великогабаритними сумками тютюнових виробів", - йдеться у повідомленні.
3 тисячі пачок курива різних найменувань без українського акцизу та двох осіб доставили до відділу прикордонної служби для подальшого складання процесуальних документів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині провели в останню дорогу воїна Сергія Скорохода
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Їздив у комендантську годину із шістьма кастетами в салоні: у Луцьку патрульні зупинили підозрілого водія
Сьогодні 15:59
Сьогодні 15:59
За БК «Старий Луцьк» виступатиме американський форвард Рідлі
Сьогодні 15:42
Сьогодні 15:42
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:51
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:51
У Луцьку попрощалися із захисником Павлом Антонюком
Сьогодні 14:17
Сьогодні 14:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.