На Волині закликають розслідувати справи про побиття людей біля храму та зникнення ікони
![](/files/news/2019/12-17/282696/66898f054872db0b4c3cbbcccc62ed32.png)
Резонансні справи щодо злочинів, вчинених у Маневицькому районі, розслідують мляво, – стверджує депутат облради.
Про це йшлося під час пленарного засідання 27 сесії Волинської облради 17 грудня.
У запиті до прокурора області та керівника ГУНП у Волинській області депутат Олександр Пирожик повідомив, що у селі Четвертня Маневицького району 6 травня відбулося жорстоке побиття двох пенсіонерів поблизу храму. Люди потрапили до лікарні, довго лікувалися, кримінальне провадження відкрите, але не розслідується належним чином. Окрім того, у храмі зафіксували зникнення цінної ікони Почаївської Богоматері 19-го століття.
Кримінальне провадження відкрили лише після звернення депутата, розслідують справу дуже мляво. На місцевому рівні, з його слів, справу намагаються зам’яти, тож депутат просить взяти згадані провадження під особистий контроль прокурора області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час пленарного засідання 27 сесії Волинської облради 17 грудня.
У запиті до прокурора області та керівника ГУНП у Волинській області депутат Олександр Пирожик повідомив, що у селі Четвертня Маневицького району 6 травня відбулося жорстоке побиття двох пенсіонерів поблизу храму. Люди потрапили до лікарні, довго лікувалися, кримінальне провадження відкрите, але не розслідується належним чином. Окрім того, у храмі зафіксували зникнення цінної ікони Почаївської Богоматері 19-го століття.
Кримінальне провадження відкрили лише після звернення депутата, розслідують справу дуже мляво. На місцевому рівні, з його слів, справу намагаються зам’яти, тож депутат просить взяти згадані провадження під особистий контроль прокурора області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.