USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

На Волині визначили кращого студента року

17 Листопада 2014 22:00
Кращі студенти семи категорій змагалися за першість і звання «Кращий студент Волині - 2014».

Фінал обласного конкурсу «Кращий студент Волині - 2014» відбувся сьогодні, 17-го листопада, в приміщенні Палацу культури Луцька.

Студенти змагалися у чотирьох конкурсах: «відеопрезентація», «презентація соціального проекту», «інтелектуальний конкурс», «конкурс талантів».

Серед претендентів на звання кращого студента Лесиного краю були: науковець Лідія Книвов’язук, журналіст Галина Падалко, митець Галина Конах, програміст Юрій Булан, дизайнер Анастасія Горобець, громадський діяч Денис Бендовський.

Мали бути на конкурсі і спортсмени, але вони не прийшли, адже поїхали на тренувальні збори в Южний.

«Вітаю вас студенти, ви у нас найкращі! Пам’ятайте, що вчитися треба завжди, аби ставати кращими і кращими. Я теж себе відчуваю студентом. Це ваші найкращі роки, тому працюйте над собою і насолоджуйтеся», - звернулася до присутніх заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець.

Між конкурсами учасників та глядачів дійства розважали танцями та співами.

Отже, згідно з підсумками оцінювання головну статуетку отримала студент-митець та волинська співачка Галина Конах, назбиравши 113 балів, що на один бал більше, ніж у Галини Падалко.
Після нагородження, Світлана Мишковець запросила номінантів в облдержадміністрацію. Зауважимо, що оцінювали кращих з кращих студентів Волині регіональний координатор конкурсу «Кращий студент України», голова МГО «Волинська асоціація КВН» Валерій Пельц, журналіст інформагентства «Західна інформаційна корпорація» (ZIK) Мирослав Ватащук, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Надія Боровська, керівник обласного молодіжного центру праці Петро Лавринюк, Ведучий «Ранку Нової Волині» Михайло Кузьмич, начальник відділу кадрів вищої освіти та виховної роботи Управління освіти й науки Волинської ОДА Інна Савчук, голова предметно-циклової комісії режисерського відділу Луцького училища імені Стравінського Володимир Богданець.

Організатори цього дійства: МГО «Студентська республіка», ВОМГО «Студентська Рада Волині», управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА, управління освіти Волинської ОДА, Луцька міська рада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Студент Показати IP 17 Листопада 2014 22:47
коментар було видалено
Зайшла подивитись Показати IP 17 Листопада 2014 22:54
Вітаю Юру Булана! Не сумнівалась у цій перемозі.
одногрупникі Показати IP 17 Листопада 2014 23:12
Вітаємо тебе Юра ти в нас найкращиий!!так тримати далі!!!
міша Показати IP 17 Листопада 2014 23:16
а що це за бабуля в сірому на 1 фотці, конах? ітіть...
нічого проти,але.. Показати IP 18 Листопада 2014 00:19
Очевидно, що Конах здобула перемогу, через свою «знаменитість»… Недобросовісна конкуренція. ….ну здається мені що то якось не зовсім і логічно їй приймати участь в таких заходах. Краще б запросили в якості гостя, ефект був би значно більший. А виходить, щопросто не дали шансу на перемогу молодим, перспективним, креативним, здібним СТУДЕНТАМ!
Селфі Показати IP 18 Листопада 2014 00:58
А може це студент-журналіст Галя писала статтю??? Бо щось підозріло в момент зникли коментарі про неї))))
Точно ні до Селфі Показати IP 18 Листопада 2014 01:06
Бо в тексті б полюбому було про супермегакрутедійство
Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 06:57
І хто її взагалі випустив на сцену до талантливоі МОЛОДІ, а не передпенсійного віку
я до Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 07:16
Дійсно, виглядае щонайменше дивно........
Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 07:20
На заголовному фото дві студентки- Мишковець іКонах.хаааа
Лучанка Показати IP 18 Листопада 2014 08:09
А людоньки,якщо ця корова з Полісся кращий студент,то я місс України
1111 до Лучанка Показати IP 18 Листопада 2014 08:12
талановита і смілива людина...не кожен наважиться у 32 роки йти змагатись з 20 літніми студентами а якщо вона студент то чому не може брати участь в конкурсі?
2222 до 1111 Показати IP 18 Листопада 2014 09:27
А Конах, що змагалась? Нічого не маю проти неї, непогана співачка, але, на жаль, вона ніяка не студентка, а міг би дійсно, хтось із молодих та перспективних був би відзначеним. На жаль, умови конкурсу не прозорі та й не об"єктивні!
свідок Показати IP 18 Листопада 2014 09:50
Конах..?!?!? Вона що з глузду з"їхала? Навіщо 30-річній бабі взагалі ця фігня?!?!?! В наступному році не здивуюся, якщо ця маневичанка виграє титул найкраща школярка))) бу-аг-га-га()
СНУ Показати IP 18 Листопада 2014 10:07
Падалко правда була найдостойніша вчора. Прикро, що так сталось. Галю, ми з тобою! Ти найкраща! А про цей конкурс, як і про інші деталі ти добре знаєш сама. Ти сильна, тримай марку Падалко і надалі!
222 Показати IP 18 Листопада 2014 10:27
а що, Галя Конах ще вчиться? По два роки в одному класі? Що за конкурс студентів дебільний з учасниками по 32 роки? Та й глядачів щось не густо....
людина Показати IP 18 Листопада 2014 10:36
Після нагородження, Світлана Мишковець запросила номінантів в облдержадміністрацію. Зауважимо, що оцінювали кращих з кращих студентів Волині регіональний координатор конкурсу «Кращий студент України», голова МГО «Асоціація КВН» Валерій Пельц, журналіст інформагентства «Західна інформаційна корпорація» (ZIK) Мирослав Ватащук, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Надія Мороз, керівник обласного молодіжного центру праці Петро Лавринюк, Ведучий «Ранку Нової Волині» Михайло Кузьмич, начальник відділу кадрів вищої освіти та виховної роботи Управління освіти й науки Волинської ОДА Інна Савчук, голова предметно-циклової комісії режисерського відділу Луцького училища імені Стравінського Володимир Богданець. Яка Надія Мороз????????????? Поважайте людину, вкажіть правильно її прізвище
Тобі двійочнику Показати IP 18 Листопада 2014 10:45
Галина Конах здобуває 3тю освіту поки ти убожества коментарі строчиш
Студент ЛНТУ Показати IP 18 Листопада 2014 10:54
Божидарнік продвигає свою коханку. Це так очевидно що аж бридко. Обідно що для такий як Конах навіть ліжко не помєха . Це жорстоко...
Анонім Показати IP 18 Листопада 2014 11:02
якщо ми запрошуємо студентку з третього університету у 35-річному віці, то варто запросити університет третього віку на такі конкурси, там бабульки похлєще вашої конах. позорище...
оля Показати IP 18 Листопада 2014 11:40
Галька,ти найкраща і нікого не слухай. Маневичі гордяться тобою!
Свідок до оля Показати IP 18 Листопада 2014 15:10
кажуть, що в Маневичах на місці Леніна поставлять пам"ятник Конах... Се є правда?
Конах Показати IP 18 Листопада 2014 11:42
На все є своя пора. Навіть якщо ви студентка , але вам за 30 майте гідність не змагатись з 18 студентами. Це виглядає дуже жалюгідно.
порада Показати IP 18 Листопада 2014 11:55
Мишковець явно не оратор. До виступів потрібно готуватись .
Рагулі Показати IP 18 Листопада 2014 13:20
Організатори ра..лі!!! Я можна порівнювати Конах з тою ж самою Падалко чи будь ким з СТУДЕНТІВ??!!!?!?!? Це брєд! Абсурд! Вища міра рагулізму!
)))) до Рагулі Показати IP 18 Листопада 2014 15:15
це є правила з якими були ознайомлені всі фіналісти...вони всі є переможцями в номінаціях, а це вже змагання між кращими якщо хтось не погодився б з конкурсом то просто міг відмовитись
Галина Падалко обов' Показати IP 18 Листопада 2014 13:35
Галюня, не переживай.... Ти показала свій рівень, пам'ятаєш, як після твого виступу зал хлопав стоячи і жінки вмивалися сльозами??!? Після ТВОГО виступу, а не після зірки Конах! В тебе дуже велике і світле майбутнє, не переймайся дрібницями, і надалі йди так само впевнено по життю. Ти любиш Бога, а Бог тебе... А на конкурсі все було так, як воно мало і бути... Нажаль, світ іноді жорстокий і несправедливий...
Галі до Галина Падалко обов' Показати IP 18 Листопада 2014 13:36
Галя прочитай це!!!
Герасим Показати IP 18 Листопада 2014 14:33
І скільки треба було на грудь прийняти, щоб так рукою махати як хтось з важкого минулого, а спідниця чуть не на голові, ужас.
так до Герасим Показати IP 18 Листопада 2014 15:49
Буду максимально коректним , але Мишковець на вигляд типовий директор сільського клубу.
Лучанка Показати IP 18 Листопада 2014 15:12
А де ж ділася Констанкевич, яка перед виборами не пропускала жодних конкурсів?
лучанці до Лучанка Показати IP 18 Листопада 2014 23:20
забувай це прізвище, відпрацьований матеріал.