На Волині - виставка картин з соломки
![](/resize/450x230/r/files/news/2014/07-17/124303/22222.jpg)
Виставку картин з соломки відкрили 16 липня у Володимир-Волинському історичному музеї. Про це інформує Володимир-Волинський історичний музей.
Автор виставки - місцева мешканка Олена Бабійчук. Майстриня - випускниця Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, де й нині викладає трудове навчання її мама. Саме від матері мисткиня навчилася працювати із соломкою. Перші роботи виконані ще у шкільні роки, художньо-образне сприйняття світу доповнювало навчання у художній школі. Олена Бабійчук працює також у техніці квілінг і вишиває одяг атласними стрічками.
На презентації виступили головний спеціаліст відділу культури і туризму Володимир-Волинського міськвиконкому Ірина Ліщук, директор художньої школи Адам Михалик, науковий співробітник історичного музею Олексій Петрунін, викладач педколеджу Алла Палій, а випускник педколеджу Михайло Чернецький виконав під гітару кілька своїх власних пісень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Автор виставки - місцева мешканка Олена Бабійчук. Майстриня - випускниця Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського, де й нині викладає трудове навчання її мама. Саме від матері мисткиня навчилася працювати із соломкою. Перші роботи виконані ще у шкільні роки, художньо-образне сприйняття світу доповнювало навчання у художній школі. Олена Бабійчук працює також у техніці квілінг і вишиває одяг атласними стрічками.
На презентації виступили головний спеціаліст відділу культури і туризму Володимир-Волинського міськвиконкому Ірина Ліщук, директор художньої школи Адам Михалик, науковий співробітник історичного музею Олексій Петрунін, викладач педколеджу Алла Палій, а випускник педколеджу Михайло Чернецький виконав під гітару кілька своїх власних пісень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
У Малі повстанці розбили групу вагнерівців, серед вбитих – відомий пропагандист РФ. Відео 18+
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
У негазифікованій громаді на Волині готуються до опалювального сезону: скільки коштують дрова
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Райрада на Волині за 1,4 мільйона продає гараж![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.