На Волині тварин з цирку випустили «погуляти» у центрі міста
![](/resize/450x337/r/files/news/2016/06-14/192321/1.jpg)
Кількох тварин з цирку у Володимирі-Волинському випустили «погуляти» майже в самісінькому центрі міста.
Щодо цього факту у соціальній мережі обурюються місцеві мешканці.
"Сьогодні циркачі випустили пастись біля сцени свиней, коней, дикобразів.... напевно, були глядачами. На сцені сиділи четверо "артистів" і пили горілку. Гарна картина! Культура!!! Розпивання спиртних напоїів у центрі міста!!! Тільки після одних і других купа сміття і л**на. А там і дітки граються з гуртожитку....і хто прибирати буде? Останнього (відходів одних та інших) не фотографувала....", - пише Валентина Борусевич.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Щодо цього факту у соціальній мережі обурюються місцеві мешканці.
"Сьогодні циркачі випустили пастись біля сцени свиней, коней, дикобразів.... напевно, були глядачами. На сцені сиділи четверо "артистів" і пили горілку. Гарна картина! Культура!!! Розпивання спиртних напоїів у центрі міста!!! Тільки після одних і других купа сміття і л**на. А там і дітки граються з гуртожитку....і хто прибирати буде? Останнього (відходів одних та інших) не фотографувала....", - пише Валентина Борусевич.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1723455015)
123
Показати IP
15 Червня 2016 09:12
Та стільки відходів як після людей ні одна тварина не залишить. Вони просто удобрили травичку, а всякі кульочки, пляшки і інше гав.о накидують люди, в тому числі "дітки з гуртожитку"
![](/public/images/user_no_foto.png?1723455015)
алкаш
Показати IP
16 Червня 2016 15:56
а звірі хоч не пили? волиняки-будьте добрішими!
Бенксі намалював у Лондоні сьому картину за тиждень
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
У «Резерв+» може зʼявитися функція онлайн-рекрутингу, е-повісток не буде, – Міноборони
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
Договорняки з керівниками ДП Львівсько-Волинського вугільного басейну: арештували заступника міністра енергетики
Сьогодні 10:42
Сьогодні 10:42
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.