USD 40.95 41.35
  • USD 40.95 41.35
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.50 10.67

На Волині – одні з найгірших доріг

18 Квітня 2016 07:00
Лише за минулий рік в Україні збільшилась довжина доріг на 7 тисяч кілометрів. Не зважаючи на це, у Волинській, Сумській та Одеській областях – найменш заасфальтовані дороги – менше 50%.

Про це повідомляють на сайті 24 каналу.

Найбільш заасфальтованими регіонами в Україні є Київ та область, а також Івано-Франківська та Миколаївська області. В цих регіонах покрито асфальтом понад 80%. Найменш заасфальтовані дороги у Волинській, Сумській та Одеській областях – менше 50% доріг.

А от найбільш освітленими регіонами є столиця та Запорізька і Харківська області. При цьому найменше освітлення в Україні отримують дороги у Житомирській, Миколаївській та Івано-Франківській областях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Маршрутка Показати IP 18 Квітня 2016 07:24
найг ірша дорога Луцьк Володимир-Вол!!!!
DAF Показати IP 18 Квітня 2016 07:56
Ну так і не дивно - хто "господар" в області?! :) Такої ганьби з дорогами ніколи на Волині не було і ремонт відрізку Луцьк-Львів не спасе авторитет "господарника"! :)
АП до DAF Показати IP 18 Квітня 2016 09:07
Ви меньше з перегрузом їздили би, то б довше ті дороги пожили б, за останні роки колійність з"явилася яка, раніше ями могли тільки бути, а не продавлена крива дорога!!!
mustang до АП Показати IP 18 Квітня 2016 10:02
Для цього служби відповідні є, чому не працюють - а???
з тих служб до mustang Показати IP 18 Квітня 2016 13:00
служби нормально не працюють, бо: 1) КМУ постійно вводить мораторій на перевірки 2) інспекція в стані реорганізації з вересня 14 року і до квітня 16 року не працювала (окрім декількох місців в 15 році) 3) колишні ДАІшники "рішали" проїзди транспорту з перегрузом 4) облавтодор з боргами, не має грошей на паливо, щоб виїхала машина з вагою 5) люди позвільнялися, бо не мають можливості собі дозволити працювати за 1500-2500 6) абсолютне недосконале законодавство, чим користуються адвокати підприємств, що оскаржують штрафи в судах 7) відсутність в області стаціоних пунктів вагового контролю, які мігли б важити цілодобово (пересувними вагами не можна важити вночі, відповідно всі "перегрузи" їздять тоді, коли немає транспортників, тобто рано вранці, пізно ввечері і вночі)
ДТП до АП Показати IP 18 Квітня 2016 10:03
"продавлена крива дорога"? :) А може то якість афальту така? :)))
Во як Показати IP 18 Квітня 2016 08:02
А напрямок Локачі - Іваничі взагалі дорогою не назвеш...